Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SÜRGŐS! Német vizsla 4 hónapos...

SÜRGŐS! Német vizsla 4 hónapos kiskutya mentésre vár, nem tudjuk elhelyezni, gazdit keresünk neki (? )!

Figyelt kérdés
Egy alkoholista embertől hoznánk el a kiskutyát, rossz állapotban van, fél, sokat verik, 4 hónapos! Mi nem tudjuk elhelyezni, mert nem vagyunk otthon egész nap! Elvisszük a leendő gazdihoz Tata/Tatabánya közelében, messzebbre nem tudjuk megoldani! E-mailon várok válaszokat, szerető, meleg családi otthont szeretnénk neki!
2010. aug. 2. 19:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]

nemetvizsla@t-online.hu

F�rum: [link]


Remélem, hogy fel tudod venni velük a kapcsolatot.

Általában szereznek neki átmeneti helyet.

2010. aug. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy vizslám, költözés miatt kellett elajándékoznunk. Itt Szolnokon van egy vizslamentő szolgálat, ők keresteg gazdit, kb 3-4 nap alatt. Bár nagyon messze van Szolnok Tatától, de ha gondolod megszerzem a számukat, hátha tudnak segíteni.
2010. aug. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Elküldenéd nekem e-mailben? Sokat segítenél!
2010. aug. 2. 20:06
 4/12 anonim ***** válasza:
Miskolci vagyok, ez elég messze van, autónk sincsen, és a kisbabám miatt nemigen tudok utazni, de ha nem akad más gazdijelölt, mi szívesen befogadjuk, csak írj privit. Az első kutyánk is félős, bántották, le akarták vágni a farkát, az utcáról került hozzánk. Hónapokba telt, mire felengedett, úgyhogy van már tapasztalatunk félős, bántalmazott kutyák terén.
2010. aug. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyelőre nem találom a számot, holnapra megpróbálom megszerezni, ha sikerül elküldöm. De úgy látom van itt gazdijelölt is:)
2010. aug. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Írtam neked e-mailt, nagyon köszönöm, hogy jelentkeztél!
2010. aug. 2. 20:28
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha nem sikerül rakjál fel egy képet róla, biztos rengeteg jelentkező lenne!
2010. aug. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ajj ilyenkor tud megszakadni a szívem..én sajnos nem tudom befogadni,de ha megtehetném nem haboznék:(
2010. aug. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Vidd be tatabányán a tappancsba vagy értesítsd őket!


Ez a tatabányai állatrendőrség tel.száma: 0680-630-015 ha állatkínzásról van szó akkor biztosan segítenek

2010. aug. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Most találtam rá a "kérdésedre". Megbeszélem a férjemmel, és ha megvan még a kutyus, lehet, hogy mi is jelentkeznénk érte. Pest megyében, családi házban lakunk, ha a párom bólint, érte is tudunk menni).
2010. aug. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!