Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SÜRGŐS! Német vizsla 4 hónapos...

SÜRGŐS! Német vizsla 4 hónapos kiskutya mentésre vár, nem tudjuk elhelyezni, gazdit keresünk neki (? )!

Figyelt kérdés
Egy alkoholista embertől hoznánk el a kiskutyát, rossz állapotban van, fél, sokat verik, 4 hónapos! Mi nem tudjuk elhelyezni, mert nem vagyunk otthon egész nap! Elvisszük a leendő gazdihoz Tata/Tatabánya közelében, messzebbre nem tudjuk megoldani! E-mailon várok válaszokat, szerető, meleg családi otthont szeretnénk neki!
2010. aug. 2. 19:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nehogy odaadd anélkül bérkinek is,hogy írnál ivartalanítási szerződést!!!

Jobb lenne ,ha a fajtamentőkhöz kerülne,onnan is örökbe fogadhatná aki akarja ,de csak oivartalanítási kötelezettséggel.

Mert ugye bármilyen szimpi is abefogadó család sajnos az emberek nagy százaléka hajlamos arra,hogy az akár mentt fajtatiszta ivaros kutyától kicsiket hozzon le,mert anya szeretne lenni,olyan jó a természete stb..

Ezt pedig nem szabad hagyni.


Talán a magyarvizsla mentők is bevállalnák:


[link]


tehát akárkihez is megy 8 hónapos koráig vasald be az ivartalanítást!!!!

2010. aug. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A 3. válaszoló vagyok.


Az első kutyánk sem fajtatiszta, ráadásul ivartalanítottuk. Valamint ismerem és terjesztem az olcsokutya.uw.hu-t.


Csatlakozom az előttem szólóhoz: vigyázzon, nehogy szaporító kezére adja a kutyust! Akkor aztán csöbörből vödörbe... :-(


Remélem, a kiskutya szerető otthonra talál, akár nálunk, akár másnál.

2010. aug. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!