Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Költözés.. Hogyan tegyem?

Költözés.. Hogyan tegyem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 1 év múlva költözünk egy albérletbe az anyummal és a kutyáimmal. Természetesen nélkülük sehova😁hogyan tudnám majd egyhíteni az ugatásukat? Úgy értem,hogy nem szeretném,hogy kidobjanak minket vagy a kutyáimat,csak azért,mert ugatnak..2 kutyáról lenne szó,akik 4 évesek. Eddig családi háznál a kertben éltek,mert az apum nem engedte be őket,de most vállnak,és anyum beengedné ôket:)szóval ebben az egy évben a szobatisztaságot és a kevesebb ugatást próbálnám tanítani nekik,vagyhát inkább,hogy ugatás közben ha szólok nekik,(tehát a behívásra) hallgassanak rám! Szerintetek lehetséges az elképzelésem,vagy inkább hagyjam? És a sok ugatás ellen kinek mi vált be?
2020. júl. 18. 12:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

#6,7, vagyok, miért vagyok lepontozva?


Az írta, hogy ALBÉRLET, ez nem csak a társasházi szabályt jelenti, hanem amit a tulajdonos kiköt. Egyébként tényleg, mi a fészkes fene gondotok van? :D

2020. júl. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
50%
11-es, a kérdező kommentjét is olvasd el.
2020. júl. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Kaptam egy üzenetet:Mi a g*cinek raksz ki kérdést,ha utána a válaszokat törölteted? Remélem a tulaj kidob a kutyáiddal együtt.

Kicsit lesokkolódtam...esetleg valakinek még törlődött a válasza? Ha igen,bocsánat akkor is,ha nem én törötettem...szóval akinek törlődött sajnálom,nem én tettem! Bár egy válasz törlése miatt,véleményem szerint,akkor sem kéne ilyen ,,kedvesnek” lenni a kérdezővel...de mindenesetre én ezekről nem tehetek😊

2020. júl. 19. 19:52
 14/14 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező!

A pontozásokból látszik, hogy beszabadult ide valami dühöngő őrült, aki téged is megtalált. Telibe kell tojni!

2020. júl. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!