Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez mèg normális ?

Ez mèg normális ?

Figyelt kérdés

10 napja ivartalanítottuk a kutyuskánkat, elvileg le lehet róla venni a gallért a mai napon.

Le is vettem, de a kutyus folyamatosan a vágás helyèt nyaldossa. Megnéztem a sebèt mèg benne vannak a varratok amík az orvos elmondása szerint magától felszívódóak.


Mennyire helyes hogy ennyire piszkálja?


Jelenleg vissza raktam rá a gallért.


2020. júl. 18. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

ne engedd neki..szólj rá, hogy nem szabad nyalogatnia..

biztos felszívódós varrattal csinálta a doki?..

2020. júl. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10%
Csak vedd le a gallért a kutyák nyálas segíti a gyógyulást azért nyalogatja hogy hamarabb gyógyuljon semmi baja nem lesz tőle!
2020. júl. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Természetesen megkérdeztem hogy varratszedésre mikor kell visszajönni ,akkor mondta hogy nem kell mert felszívódó.
2020. júl. 18. 15:36
 4/8 A kérdező kommentje:

15percre vettem le kb ,azóta csak azt nyaldosta , direkt figyeltem már csupa nyál volt a seb .


Rászoltam akkor abbahagyta de újra neki állt.

2020. júl. 18. 15:38
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Tedd vissza a gallért!

Amit a 2-es ír hülyeség. Ezt a sebet steríl környezetbe csinálták szóval ha nyalogatja akkor akár be is gyulladhat

2020. júl. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%
#2 vagyok ,tapasztalatból írtam,az én kutyámnak semmi baja nem lett.Ez természetes náluk , és a orvos is azt mondta ,hogy levezeted.
2020. júl. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az en kutyusom a 3.napon kiszedte a varratait (lehet lapontozni, ettol a dolog nem valtozik) ... 10.napon visszamentunk a dokihoz varratszedesre, de a doki is csak azt tudta megallapitani, hogy nincs semmi amit el lehetne tavolitani ... kaptunk egy kenocsot es ennyi. Nem kell tullihegni a dolgot, a gazdit mindig jobban megviseli a dolgot mint a kutyat.
2020. júl. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tettem ra semmilyen gallert es tulelte. Miert kell errol beszelni? Pici seb. A termeszetben ennel sokkal nagyobb seruleseket is tulelnek. Ez biztos csak valami civilizacios problema ... kutyaeknal nem szamit ennyire, csak a gazdik hiszik, hogy valami nagy etvasz. Pedig egyaltalan.


"ebcsont beforr!"

2020. júl. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!