Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám a kutyáknak...

Hogyan tudnám a kutyáknak megtanítani, h a kert egy részére végezzék a végeznivalójukat, ne szanaszét az egész kertben mindenhová?

Figyelt kérdés

Költözés előtt állunk, az új kert teljesen más kialakítású, elhelyezkedésű, mint a régi.

Tízen vannak, mentett, ivartalanított keverék kutyák, falkatartásban. Éjjel a lakásban alszanak, nappal szabadon mozognak.



#kutya #kert #szobatisztaság #falka #Kutyaalom #Kerttisztaság
2020. júl. 18. 22:14
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
72%
Sehogy ... ha mar igy alakult az eleted, hogy tiz kutyat tartasz, akkor az sok kutyasz@rral jar ... fogj egy lapatot es egy gereblyet ... oszt szedd ossze!!!
2020. júl. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
93%

Lehet olyan sprét kapni, hogy "kutya szoktató spré(petnet.hu).

Próbáld meg azzal.

Ha az nem jön össze akkor maximum úgy tudnád nekik megtanítani, hogy egész nap bent vannak és mikor jön a séta, oda viszed ki őket...megvárod még elvégzik a dolgukat és megjutalmazod őket.

Ha minden jól megy, pár hét alatt megtanulják.

2020. júl. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
83%

Hát nem szeretnék beleszólni, de 10 kutyát hzában tartani... Sem rád, sem a kutyákra nézve nem egészséges.

Ami a nagydolgukat illeti, az ürüléküket tedd abba a részbe, ahova akarod, hogy piszkoljanak. Az én kutyáim látták, hogy ott van a kakijuk, érezték a szagot és rájártak. Aztán megszokták.


De csinálhatod azt is, hogy elkeríted azt a részt és egy ideig csak oda engeded be őket. Olyan 2, maximum 3 hét után úgy fogják tudni, hogy hova kell menni, mint a miatyánkot (az emberek ;)) Elég egy kis hálóval vagy apró dróthálóval elkeríteni

2020. júl. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
18%
Azt szeretned, hogy nagyjabol egy helyre kakaljanak? Roppant egyszeru: egyszerre vidd oket setalni :)
2020. júl. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
87%
5. A kérdező azt kérdi, otthon hogy szoktassa meg. 3 vagyok, én leírtam, hogy szoktattam meg a kutyáimat. Mondjuk nekem szerencsém is volt, soha az életben nem nem pisiltek, kakiltak sehol máshol csak otthon (ahol enni és inni kapott)
2020. júl. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
11%
Ertem. De aki sok kutyat tart (mert ilyen fasza gyerek) ... az ne akarja, hogy ne legyen kutyasz@r mindenfele. Sok kutya egyszerre ... ezzel jar.
2020. júl. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem ha kijelolod, hogy ez az egesz kert a tietek, ide lehet kulazni ... akkor nem fogsz csalodni :)
2020. júl. 19. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
42%

Kerdezo, minden elismeresem. En is imadom a kutyakat. ❤️ En is aludnek 10 kutyaval egy agyban.


Sopord egy helyre a kakit,mutasd meg nekik. Oda fognak kakilni. Fel fogjak ismerni a szitut,mit varaz toluk. Ez az intelligencia.

2020. júl. 19. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Mint említettem, utolsó körös, gyepis kutyák voltak, vagy hozzám jönnek ideiglenesbe, vagy a t61. Ők itt ragadtak... És nem, nem zavar a kutyagumi.

Amúgy köszi a tippet, naponta takarítok utánuk. Jelenleg egy 10x10es kifutót.

Mint említettem, most költözünk, nagyobb házba, tágasabb kertbe, ahol szeretném az egész területet a rendelkezésükre bocsátani.

A lakás nagy, az ajtó nyitva, a kert hatalmas... Épp ezért szerettem volna egy KICSIT könnyíteni a dolgomon, h ne a 2800m2t kelljen átnéznem naponta kutyagumi után, hanem csak egy sarkot

2020. júl. 19. 11:03
 10/30 anonim ***** válasza:
0%
100 nm2 kell alaphangon 10 kutyának. tudod ezt bíztositani?
2020. júl. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!