Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám a kutyáknak...

Hogyan tudnám a kutyáknak megtanítani, h a kert egy részére végezzék a végeznivalójukat, ne szanaszét az egész kertben mindenhová?

Figyelt kérdés

Költözés előtt állunk, az új kert teljesen más kialakítású, elhelyezkedésű, mint a régi.

Tízen vannak, mentett, ivartalanított keverék kutyák, falkatartásban. Éjjel a lakásban alszanak, nappal szabadon mozognak.



#kutya #kert #szobatisztaság #falka #Kutyaalom #Kerttisztaság
2020. júl. 18. 22:14
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
0%
ezalatt a házra gondolok nem a telekre.
2020. júl. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Azt mondom egy két kutyánál megoldható,hogy egy helyre vegezze a dolgát,de 10 nél szerintem esélytelen.


Ismerős úgy tanította a két kutyáját,hogy felkeltek, póráz rájuk és hátra sétáltak az egyik kijelölt sarokba. Addig ott lébecolt velük míg nem kakiltak,majd jutalom.. Napközben is oda vitte őket pórázzal, illetve volt egy séta is délutánonként. Hosszú folyamat volt,de a kutyák már a pisilést is ott intézik. Nem volt egyszerű.


És neki csak 2 kutyája van, azért írom 10nél esélytelen.


Legfeljebb keríts el egy területet ahová reggel kienged őket 20 percre az alatt csak elvégzik a dolgukat. Utána mehetnek szabadon. Ennyi kutyával érdemben ilyen szinten képtelenség foglalkozni. Max napi 3 sétával lehetne kert tisztává tenni őket,de egyedül 1 kutyát napi 3x nem hinném,hogy kitudnál hordani.

2020. júl. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén kíváncsi vagyok.

10 kutya 1 lakásba, hogy fér el?

Hogy oldjatok meg a sétát, játékot,tanítást?

Etetés az hogyan zajlik?

2020. júl. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
hiába pontoztok le ez TÖRVÉNYI szabályozás.
2020. júl. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy 6 nm kell egy kutyára, de ha 10, akkor a 100 nm-es ház neked miért olyan hihetetlen és elképzelhetetlen?
2020. júl. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
nem az csak legyen meg. Ne nyomorogjanak, mert az ugyanúgy állatkínzás.
2020. júl. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
63%
2800 nm telken biztosan nyomorognak. szegények.
2020. júl. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
64%
Amúgy meg okostojás nem tudom, hogy láttál-e már falkát, de elhiheted, hogy nem egy rácsháló mentén fekszenek otthon a lakásban 10 négyzetméterenként, hanem kupacokban.
2020. júl. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Igen de a falka nem is lakásban él..
2020. júl. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
0%
vagy szerinted a kutyának nem jár sajáttér , mozgás tér stb?
2020. júl. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!