Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy majdnem 3 hónapos...

Van egy majdnem 3 hónapos tacsi kutyám, az összes kötelező oltást még nem kaptuk meg, jövő héten kapunk még egy kombit, aztán a veszettség elleni. A következőben írom a problémát. Aki volt hasonló helyzetben kérem írjon?

Figyelt kérdés

A probléma:

Múlt héten vettük észre, hogy hasmenése volt aznap, másnap úgyszintén így el is vittem a dokihoz, egy gyors vizsga és kikerdezes után azt mondta nincs baj, max egy kicsit elromlott a gyomrát, kapott normaflort meg diarsanyl pasztát, amit napi 2x kellett neki adnom. Doki azt mondta,hogy 1-2 nap és jobban lesz.

Sajnos nem így történt, rosszabodott, most már hány is, evés után ki is jön belőle és a hasmenése is furcsa, gumis állagú nyálkás. Nem hagytam ezt se, ma vissza is vittem, csinált egy tesztet ami hála negatív lett, kapott két szurit, az egyik hányásra van a másik B6 vitamin volt. A diétát és a többi kezelést folytatom kell vele. Holnap és holnapután vissza kell vinnem.

Nemrég értünk haza, arra lettem figyelmes, hogy elkezdett nyaladzani nyálkás nyál folyik a kis száján. Enni most nem eszik.

Alszik szegényem.

Azt hozzá tenném, hogy ezektől függetlenül néha néha ahogy van kis energiája játszik, de látható hogy lehuzza a hasmenés ill. hányás.

Nagyon féltem és félek hogy nagy baja lesz.

Kérlek aki tud valami jó tanácsot, pozitív dolgot vagy ha már élt át a kutyája hasonlót kérem írjon.

Teljesen ki vagyok borulva ettől...

Köszönöm mindenkinek!



2020. júl. 20. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Milyen tesztet csinált? Parvo?
2020. júl. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Giardia tesztet csinált a doki ma, az negatív lett
2020. júl. 20. 21:15
 3/7 A kérdező kommentje:

Most kelt fel, evett ivott.

Reménykedem nagyon nagyon, hogy jobban lesz...

2020. júl. 20. 21:18
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Nagyon remélem, túl van a nehézén!

A 2. kombinált után egy hétig még elkaphatja a parvo-t.

2020. júl. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Remélem nem kapja el, addig nem is visszük sétálni sem, nehogy baja legyen. Ezt a dokival meg is beszéltük hogy amíg nincs meg az összes kötelező addig bent maradunk a lakásban, csak legyen jobban a kicsikém, annyira aggódom érte, hisz csaladtagkent szeretjük és mindent megteszünk hogy jobban legyen.
2020. júl. 20. 21:25
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon jó jel, hogy evett-ivott. :)
2020. júl. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Minden egyes pozitív hozzaszolas megnyugtat egy picit. Koszonom!:)
2020. júl. 20. 21:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!