Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám megevett egy gombát...

Kutyám megevett egy gombát nagy baj lesz belőle?

Figyelt kérdés
Hali,amíg itthagytam a tányéron a kaját a kutyám elvitt egy töltött gombát szóval nem ilyen kerti gombárol sem mérgező gombárol van szó, de azt tudom, hogy a gomba a kutyáknak nem jó.. Adjak neki Tejet, hogy kimossa a "mérget"? Vagy mit tegyek?

2020. júl. 25. 14:07
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
25%
Persze, de kint lehet a tej 0-24 ben csak nem isszák azt. De mint mondtam, csak kipróbálásra javaslom, hátha nem érzékeny rá de amint bárki látja hogy megy tőle a hasa laktózmentesre kell váltani, amitől nem fog meghalni.
2020. júl. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
24%

A laktózmentestől is meghalhat még mindig, főleg a kicsi, ha itatva van vele folyamatosan minden nap és csak azt kapja.

Kis cica táp, rendes és husika a cicának, ha már szilárdat eszik.

Ha meg anyukája meghalt és szoptatós, akkor gríz, és pót cica tej kombó.

Mert tudniillik a nem szilárd étrendtől fososodik meg, ahogy szokták mondani. Ha full cseppfolyósat "eszik", meghal abban, amit írtam is.

2020. júl. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
19%

Mellesleg az okosabb fajta macskák, amikor érzik, hogy baj van, elutasítják a tejet.

De térjünk vissza amúgy az eredeti kérdésre, feleslegesen ne köss bele egy példába.

2020. júl. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
19%
Jó igen, én nem így értettem hanem úgy hogy víz , száraz és akár nedves táp mellé kivan rakva 0-24 -ben a tej nem fog meghalni. De amúgy ha ezek mellett sima tejet iszik akkor attól még lehet hasmenése.
2020. júl. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
70%
Gyakorikérdések az a hely, ahol ha megkérdezed, hogy lehet e kutyádnak baja a gombától, a válaszok nagyrésze két ember vitája lesz arról, hogy milyen hatással van a macskára a tej....
2020. júl. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
77%
25. Igen, és még csak nem is törlik a moderátorok, pedig tudtommal nem szabad offolni, más témát behozni...
2020. júl. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!