Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagy baja lehet a kutyámnak?

Nagy baja lehet a kutyámnak?

Figyelt kérdés

csütörtök este 2 nagy kutya rátámadott a kis 10kg. kuytusomra. Az egyik hátsó lába fel van dagad a es nem nagyon bír járni és több helyen is fájdalmai vannak de nem Nagyon tudtam megnezni mert egyből oda kap ha megprobalom. Pénteken már evett rendesen azóta is viszont járni nem nagyon jár csak fekszik és semmit nem csinál.


Ma este hányt is, bár lehet túl lett etetve. Nem igazán tudom hogy kezeljem ezt a helyzetet.


Sajnos csak most hétfőn reggel tudom bevinni az orvoshoz , de addig még sok idő van és aggódom nem történt még ilyen.



2020. júl. 25. 23:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
88%
Igen. Ügyelet tuti, hogy kell lennie. Esetleg hívd fel őket reggel. :o
2020. júl. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Rendben, úgy lesz köszönöm :)
2020. júl. 26. 00:55
 13/16 anonim ***** válasza:
92%

[link] NONSTOP állatkórház


[link] Lehet utcai állatkórház, szintén NONSTOP.

2020. júl. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én a 18 kerületit találtam de jo tudni hogy van több. Azóta voltam már 2x volt is kezelesen. :)
2020. júl. 27. 21:21
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
És mi baja volt a kutyusnak?
2020. júl. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Herénél megharapták, több helyen véraláfutas.. és a here mellett van egy lyuk (az egyik kutya fog nyoma gondolom).. csak fertőtlenítenem kell minden nap.. de nem tudom hogy ez mennyire lesz gyors megoldás.. egyelőre még nem látszik változás
2020. júl. 28. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!