Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyenek az agarak? (Külleme,...

Milyenek az agarak? (Külleme, viselkedés stb)

Figyelt kérdés

Aki ék van agara az leírná vele a tapasztalatát. (Magyar/Angol agár rá vagyok leginkább kíváncsi)

Tényleg olyan nehéz vele a behívást megtanítani?

Azt is olvastam valahol hogy külön olyan suliba kell vinni ahol van olyan akinek van agárral tapasztalata



2020. júl. 28. 11:10
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%
15. ja bocs nem vérlobot kap, hanem az már a túlterhelt extrém futás következménye, még az jó, ha akkor megbír állni és nem fut tovább, így is 1-2 napig lázasan,lihegve, köhögve öklendezve veszi a levegőt, se enni se inni se lábra állni nem tud, nem is nagyon akar, örül, ha életben marad, meg te is
2020. júl. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%
milyen tapasztalatokat hülyegyerek? 30 éve agarakkal kelek-fekszem, neked a pucukád való, nem kutya, de agár még úgy se
2020. júl. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Menjél már máshova könyörgök nem vagyok rád kíváncsi sem az alpári stílusodra
2020. júl. 31. 00:33
 24/25 anonim ***** válasza:
64%
Azta, az utolso tipikus bekepzelt arc akinek agara van es mindenki mast meltatlannak tart hozza:D csak az agarasok ilyenek
2020. aug. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
54%

Utolsoval egyetertek.


Nekem egy magyarom van.

Biz isten tobbet agaram nem lesz. Jelleme sokkal kozelebb all egy macskaehoz mint egy kutyaehoz. Legalabbis az enyemnek. A macskakat meg nem szeretem.


Rajta kivul van meg ket mas fajtaju kutyam, ok kicsi koruktol.

2020. nov. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!