Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csinálhatott, hogy most...

Mit csinálhatott, hogy most nem használja a jobb mellső lábát?

Figyelt kérdés

Most engedtem ki a kutyámat,mert a vihar miatt reggel bezártam a kennelbe,különben nem megy be az óljába és bőrig ázik mindig.Na mindegy,most kiengedtem,hogy elmegyünk utána sétálni.Nem tudom mi történt vele,de a jobb első lábára nem áll rá.Rohangál a kertbe,mint máskor,jó kedve volt,örült nekem,de nem használja azt a lábát=( Végigtapogattam az egész lábát,jó alaposan megnéztem,semmi sérülés nincs rajta,érintésre és nyomásra sehol nem érzékeny,úgy láttam,hogy nem fáj neki ahogy végignyomogattam,de lehet,hogy csak nem reagált különösképpen.Most is nyargalászik az udvarban 3 lábon:S

Mi lehet vele szerintetek? Anyukámék azt mondták,hogy ha holnap se használja a jobb lábát,akkor elvisszük a dokihoz.De én addig is úgy aggódok.Mi lehet vele?Szerintetek mit csinált?Aki tud segítsen!


2010. aug. 3. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
ízületi probléma
2010. aug. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Vidd el gyorsan az orvoshoz!!!!Láttam már ilyet a tévébe és nagy volt a gond és abba az esetbe majd nem lebénult az állat!Jobulást neki

üdv:Barbara.

2010. aug. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
lehet, hogy csak meghúzódott, de nyugi..ha nem fűj neki, akkor nincs semmi baj. Holnap elviszitek állatorvoshoz, és reméljük nem lesz semmi baja:)
2010. aug. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az én kutyusommal is volt hasonló, hivtam az állatorvost, azt mondta nyugodjak meg, várjak vele ha nem változik, másnap vigyem be, pár óra múlva rohangált... levittem sétálni, találkoztunk egy másik kutyával, először csak odabicegett, majd a másik kutyus addig piszkálta, még el nem feledkezett magáról és el kezdtek kergetőzni... de már négy lábon :D
2010. aug. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Majd mindenképp vidd el a dokihoz, mert a könyökizületi dp-nek is ez az egyik tünete. De akármi más is lehet a lábával.
2010. aug. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a mancsát is nézted?Lehet belement vmi
2010. aug. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!! Megnéztem mindenhol,igen a mancsát is,nem ment bele semmi,seb sincs a lábán.Meg is tornásztattam a lábát,semmi fájdalmat ne mutatott,szóval tényleg nem tudom.Ha holnap egy kicsit,se nem áll rá,akkor elviszem a dokihoz.Én mondjuk az izületi problémára gondoltam,mert nagy testű kutya,és nagyon nagyon mozgékony is.
2010. aug. 3. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!