Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet ez a kutyánál,...

Mi lehet ez a kutyánál, aggódni kéne?

Figyelt kérdés
tegnapelőtt este 4 éves kis termetű kutyánk éjjelre nagyon rosszul lett, mindent kiadott magából alul-fölül, és anyáék azt mondták olyan volt mintha nem tudott volna menni, húzta a hátsóját a földön. tegnap lehívtak hozzá egy állatorvost, de az csak olyan futtában nézte meg, annyit mondott hogy valószínűleg valami gyomor-bélrendszer baja lesz, mint ahogy az emberek is elcsapják a hasukat(?) hogy ilyen melegben elás valamit ami 2 nap múlva megromlik és azt megeszi (de tuti hogy nem csinált ilyet) adott neki 3 injekciót, nem mondta hogy miket és azt mondta kövi napra jobban lesz. addigra már tényleg vígan futkosott utána is. tegnap már nem hányt és fosott a kutya, de étvágya nincs mostanáig sem. a tegnapi vacsijából is csak keveset evett, és ma sem semmit még. kéne aggódni érte? nem tűnt olyan levertnek, játszott is ma csak enni nem akar. közrejátszhat a meleg is?
2020. júl. 30. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A leírtak alapján szerintem a kutya túl van a nehezén, napról napra jobban lesz, majd az étvágya is visszajön.

Azt figyeld meg, hogy időnként iszik-e pár korty vizet.

Hogyha azt veszed észre a közeljövőben, hogy nem iszik, nem eszik, nem játszik, akkor hívd ki mégegyszer az állatorvost.

2020. júl. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lena7 ***** válasza:

Ha már evett (még ha keveset is) az jó jel!


Ha rosszabb lenne az állapota, akkor hívjátok ki újra a dokit, de szerintem rendben lesz.


Jobbulást a kutyusnak♥️

2020. júl. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, az ivással és az aktivitással nincs baj, egyedül azt nem értem mitől rosszulhatott be. egyetlen dolog ami utólag jutott eszembe hogy aznap locsoltam a virágokat egy ősrégi kerekes kútból szivattyúzott vízzel és az egyik növényről láttam hogy leitta. lehet abban volt valami olyan. arra nem akarok gondolni hogy rosszakarók mérgezni akarták volna. kertünkben körben szomszédság van, ott érnek össze a kertek. és anya azt mondta volt már olyan hogy egy húsos szalonnával a szájában jött előre a kutya -el is vette tőle. nyilvános rosszakarónk nincs, de tény hogy sokat hangoskodik
2020. júl. 30. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!