Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutyám nagyon erősen...

A kiskutyám nagyon erősen harap,húzgálja a nadrágom. Már tiszta seb a kezem és a bokám,mit tegyek?

Figyelt kérdés

11 hetes kis juhász keverékem nagyon erősen harap és ugat,úgyérzem kicsit bevadult.

Neveltem és rengeteget játszodtam vele most meg nem lehet mert folyamat harap,eddig is harapgált játékosan de anyámék elkezdték pofozni és azóta ilyen.mit tegyek? Nem tudom hogy neveljem ki belőlle,utánna néztem és mindent kipróbáltam de nem,lehet még több idő kell de kérlek segítsetek.



2020. júl. 30. 19:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
Vegyel fel olyan egesztestes lancruhat amit a buvarok hasznalnak amikor capat filmeznek :)
2020. júl. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%
Negy honapos korara megtortenik a fogvaltas ... addig bird ki.
2020. júl. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ez jó poén volt de komolyan,de sajnos nem oldja meg a problémát. :C
2020. júl. 30. 19:50
 4/14 anonim válasza:
29%
Nekem ugyanígy volt a macskámmal, kicsi korában mindig harapós volt, s kicsit durvábban játszottam is vele, és most 2 hónaposan nagyon erősen harap, és mikor belépek a házba fogja meg a lábam, tisztára mint egy vadmacska. Szerintem mikor elkezdd harapni üss az orrára, és idővel el fogja hagyni ha észreveszi hogy miért kap. A kutyám is (németjuhász) megszokta azt hogy mikor elengedem az udvaron (láncra van kötve) mikor odamegyek a helyére és megfogom a láncot, leüll és hagyja hogy megkössem, mindez azért mert majdnem minden nap elengedem.
2020. júl. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
Szólj rá határozottan.
2020. júl. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
5%
Testi fenyítést neki!
2020. júl. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

Nem poen volt :) Hanem a valosag.


Naszoval ha allandoan jatszotok vele es pofozgatjatok, akkor izfalomban tarthatok. Harap? Persze. Gegyes a foga? Plane.

Jatek kozben nem kell gerjeszteni a kutyat, ne a kezeddel jayszal, hanem valami koztes jatekszerrel. Ne a gatyadat rangassa, hanem adj neki valami rangatnivalot. Szolj ra ha nem jol viselkedik es ne pofozgassatok.

2020. júl. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
84%
Macskám is harapdos, elkapja a lábam, amikor megyek. Korábban felemeltem az ujjamat és mi hangon mondtam neki hogy nem szabad, nem mindig reagált a le de volt amikor hátrahőkölt. Aztán már inkább ráütök az orrára és mondom h nem. Egyre jobban hallgat rá.
2020. júl. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Vanak játékai csak nem köti le sokáig inkább a kezemre kap.

És ami nagy hiba nállam hogy ha rá szolok nem hallgat rám nem tudok ugy rászolni vagy csak nem tudom hogy kell

2020. júl. 30. 20:07
 10/14 vantel ***** válasza:
12%
Ahogy a mester mondta :ember képzés kell!
2020. júl. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!