Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tart valaki Cane Corsot?

Tart valaki Cane Corsot?

Figyelt kérdés
Mit kell róla tudni, valamint miért nem ajánlanak ilyesmi kutyákat első kutyának?

2020. júl. 31. 02:12
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

Mert eros. Minden nagyban jatszik. Nagy a harapasa,messzire fut el,ha nincs meg a marad parancsstb stb.


De kutyasulival szerintem menni fog. Elotte kutyaovi. Csak olyan kutyaiskolat talalj,ahol nem agresszivan viselkednek a kutyaval az oktatok.

2020. júl. 31. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, neked van ?
2020. júl. 31. 03:03
 3/9 anonim ***** válasza:
35%

Cane corsonal kisebb kutyam van,aki meg mindig nagynak szamit ,hasonlo fazonu. Szinten nem ajanljak elso kutyanak. :D

Ket ismerosomnek van cane corsoja. Az egyiknek oreg es a hatso laba lebenult. A masiknak kb 2 eves. Nagyon aranyos,szeretem. 😍

2020. júl. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%

Tobb cane corso-s kutyas ismerosom van, az en KAJ-om legjobb baratja is egy cane corso.

Nagyon jo es kemeny kutyak. Egy felnott kutyat en sem javasolnek elso kutyanak, de ha kiskoratol te neveled akkor siman beletanulhatsz a dologba. Menni kell suliba es akkor nem lesz baj.

2020. júl. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

A hozzáértőknek olaszt

A cane corso impozáns megjelenése

A cane corso származása

Önálló, erős jellem

A cane corso egészségének gyenge pontjai

Igényekhez igazodó táplálás

Könnyen ápolható természetes fickó

Szakszerű kiképzést igényel

Egy munkakutyának mindig szüksége van az elfoglaltságra

Passzol hozzám a Cane Corso?

Így találhat rá Cane Corso-jára


Le írom neked azt az oldalt ahol ezekről van írva.


Cane Corso fajtaleírás | Amit tudni érdemes | Zooplus Magazin

www.zooplus.hu › kutya-magazin › kutyafajtak › cane-...

Olvassa el cikkünket a Cane Corso kutyafajtáról - Zooplus Kutya magazin. ... Bár a Cane Corso kutya alaptalanul nem agresszív, azonban végsőkig megvédi ... kizárni – kölyökkutya vásárlása előtt mindig kérdezze meg, hogy milyen megelőző .

2020. aug. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ügyes vagy, akkor egy nagy mamlaszt nevelhetsz belőle, aki mindent elvisel a családtól, örül minden vendégnek, akit te engedsz be. De ha vki egyedül megy be (ha ismerős, ha nem) azt megfogja, de nem bántja.

Ehhez viszont egy nagyon jó idegrendszerű kutya kell, határozott, következetes, szigorú és szeretetteli nevelés. És ezt nagyon komolyan kell venni!

Menni fog?

2020. aug. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Igen, nekem volt cc-m. Fantasztikus fajta, de egy szar idegrendszerű egyed egy f.szkalap, vagy csak simán gyenge gazda mellett egy töltött fegyver.
2020. aug. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos a miénk elpusztult. De egy nagy bamba kutya volt. Kimondottan békés jóindulatú, nyugodt.
2020. aug. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6-os, nekem Corso keverékem van (apa corso, anya amstaff), és valóban pontosan olyan, ahogy leírtad. :) A benne lévő terrier vonal miatt makacs, de egyébként egy nagyon jó kutya. Páromnak sokszor mondom, hogy ki kellene tenyészteni ebből a párosításból egy új fajtát, az emberek imádnák. :)
2020. aug. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!