Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elkaphattam a veszettséget?

Elkaphattam a veszettséget?

Figyelt kérdés
A kutyám már napok óta csak fekszik és ugat, néha megmozdul. Megakartam simogatni a mai napon és hát így megakart harapni, de csak így végig húzta a csuklómon a száját. A csuklómon így feldagadt egy kicsit egy helyen. Nincs semmi seb vagy súrlódás, nem is fáj csak piros. De egy kis duzzanat van ott. Nagyon félek, hogy megvesztem. Segítsetek, mert a szüleim nem igen fognak orvoshoz elvinni. A kutya sztem régen nem volt be oltva, ráadásul vadászkutya. Segítsetek

2020. aug. 2. 17:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
53%

a 3 pötty a kezén és a veszettség-hipochondria fontosabb, mint a kutya, aki

"már napok óta csak fekszik és ugat, néha megmozdul"


kár, hogy nem harapott nagyobbat a seggedbe

2020. aug. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
2020. aug. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

De ilyenkor egyébként szerintem van rá esély, hogy az orvos is kijön a kutyához .

Remélem, kérdező, már jól vagytok, te is, és a kutyád is.

2020. aug. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%

"kár, hogy nem harapott nagyobbat a seggedbe"


Ennyi rosszindulatot!!!


Nem tudjuk, hogy a kérdező hány éves. Lehet, hogy csak 13 éves, stb.


Nem egy kiskorú dolga például intézni a házikedvenc oltatását és orvosi ellátását, már bocsi!

2020. szept. 1. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!