Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha fiúként pomerániai kiskutyá...

Ha fiúként pomerániai kiskutyám lenne akkor nem szólnának meg, hogy az inkább egy lányoknak való kutya?

Figyelt kérdés

2020. aug. 4. 13:37
 1/8 anonim válasza:
95%
Teso a kutyak nem nemhez kotottek ez nem ugy van hogy a pomeraniai buzas a roti meg ferfias. Olyan kutyat veszel amilyet akarsz aki megszol erte az 12 nel nem lehet tobb agyilag.
2020. aug. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk egy srác yorki mániás volt. 3 napig furcsálták,aztán megszokták. Ne foglalkozz másokkal.
2020. aug. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
92%
Dehogy. Szerintem az tök aranyos lenne. Nem kéne ezért aggódnod egyátalán.:) különben is, sok más lány is aranyosnak tartana . Meg ez nem a nemedtöl függ hogy milyen kutyát válalsz. Hanem hogy mennyire vagy alkalmas rá!
2020. aug. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
láttam én már Metalhead-eket Yorkie-val csivavával szóval abszolút nem lényeg. A lényeg, hogy szeresd
2020. aug. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Ne aggódj. Nekem férfiként egy kistestű keverék kutyám van, ami nem férfiasabb, mint a pomerániai. Amikor az utcán sétáltatom, legfeljebb egy páran megmosolyognak, cukinak tartják, de senki nem tartott még melegnek.
2020. aug. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16%
Minden kutya lányoknak és homokosoknak való. Igazi férfi farkast, tigrist, párducot tart. Thug life.
2020. aug. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
26%
Az ejszaka holgyeinek a kiskutyait is legtobbszor izomagyu gorillak setaltatjak :) Eleg vicces.
2020. aug. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
Értelmes emberek nem szólnak meg, a többieknek meg inkább ne adj a véleményére.
2020. aug. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!