Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Büntetik, ha nem szeded fel a...

Büntetik, ha nem szeded fel a kutyád után a kutyapiszkot?

Figyelt kérdés
2020. aug. 5. 19:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
Én még nem hallottam erről de szerintem attól függ hogy hova piszkol a kutyus.
2020. aug. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Például belelépnek egymás kutyájának a sz...ába. Egyébként, ki ellenőrzi? Nem tudok ilyesmiről. Legyünk kultúráltak, és ennyi:-)
2020. aug. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
84%
Igen büntetik. Szedd fel a kutyád után, nem nagy dolog. Ha van egy kutyád akkor úgy kezeld ahogyan kell. Ahogyan te is lehúzod a WC-t , úgy szedd is fel a cuccot.
2020. aug. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
3-as elhiheted, hogy nem magam miatt kèrdezem. Én úgy tudtam, hogy ez kötelező (meg alapvető kulturàltsàg is azt gondolom), de mióta pár hónapja van kutyám és sétàlunk, futtatózunk...stb, megdöbbenve látom, hogy sok helyen nem szedik össze, sőt gyakran a futtatókban sem!
2020. aug. 5. 19:37
 5/20 anonim válasza:
25%

Inkább takarítsd el utána. Biztosan te sem szeretnél meglepetés csomagba lépni véletlenül.


Valamint nagy eséllyel akkor büntetnek, ha helyszínen elkapnak.

2020. aug. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
35%
Olyan jo zacsival megfogni es ellenorizni,h megfeleloen puha-e illetve a szinet. Egeszsegugyi szempont vezerel ,nem retardaltsag😂
2020. aug. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
11%

En vagyok a kozellenseg, de en meg sosem szedtem fel.


Vagyis egyszer megprobaltam ... bele is nyultam ... soha tobbet.

2020. aug. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
71%
7/7 És nem zavar ha belelépsz, sőt...
2020. aug. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
82%

Nem büntetik de én büntetném. Mindig összeszedem a kutyám után, ha pont ki van fogyva a zacsi akkor egy falevéllel (kistestű kutyám van, akkorát kakil mint a mutatóujjam). Iszonyatos fokú bunkóság otthagyni, legyünk már civilizáltak, miből áll lehajolni és felszedni majd elvinni az első kukáig. Már masinák is vannak erre a kényeskedő picsáknak:

[link]

2020. aug. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
7/7= 20:22
2020. aug. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!