Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kell felszedni?

Miért kell felszedni?

Figyelt kérdés

Miért kell felszedni a kutya ürülékét, ha természetes úton egy hét alatt lebomlik, míg zacskóban nem igazán.


Sőt, a műanyag zacsi lebomlása több száz év.



2020. aug. 6. 17:15
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
69%
30: Ugye tudod, hogy 50.000 Ft-ot is elkérhetnek? Nem tudom, hogy mennyit keresel (és nincs is semmi közöm hozzá), de nekem azért nem lenne ennyire jókedve tőle.
2020. aug. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
9%

rohogve fogom kifizetni! (tudom, hogy mennyi a buntetes, eddig is tudtam)


de azt is tudom, hogy a kutyam miatt a kozelembe sem mer jonni (meg a legkemenyebb kutyaoktato is csak az en engedelyemmel) :) vicces lenne ha megprobalnanak megbuntetni

2020. aug. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
0%

Egyszer szolt be egy irodista kinezetu kiscsaj, hogy "nem kene ... bla-bla-bla" (oda sem figyeltem)


... a vegen csak annyit kerdeztem udvariasan, hogy en is mondhatok valamit?


"Ne szoljal be!"


Azota rend van az utcaban. :)

2020. aug. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:

Velem egyszer történt, hogy este sétáltattam a tacsimat,és épp kiszállt a kocsiból két nő, hangosan elkezdték alpári módon szidalmazni a kutyásokat, meg hogy mit kellene tenni a kutyások testével, inkább nem részletezem.


Mindezt csak azért kaptam, mert a kiskutyámat arra sétáltattam és az alacsonyságom miatt tökèletes célpont voltam a belekötére...nem ez volt az első...nagyon sok ember van Budapesten, akik erre mennek, hogy provokálják a kutyásokat, de az nem gond, hogy tele van hányva az utca és a proli házlakók szanaszét szemetelik a hátsó parkolót...tegnap egy fazéknyi paradicsomosgombóc volt kitéve...és akkor én nit mondjak, hogy az eldobált szemetüktől kesz beteg a kutyám, sajnos feleszik mindent 1 perc alatt, ha talàl valami és èn nem látom meg...


Szóval, az a vicces, hogy a két nő közül az egyik, aki szerint halált érdemeltem a kutyám miatt, kutyás gazdi lett az eset után 2 hónappal és imàdja a kutyust...na ki nem szedi fel? Hát az ex-kutyásgyűlölő hölgy 👌🙃


Na mindegy...arra még reagálnék, hogy igen, vannak olyan gazdág, csalàdok, akik elég nehéz anyagi helyzetben vannak...főleg most...havi 120 ezer, ebből mìnusz a befizetnivalók, a csekkek, számlàk, étel, egészséges kutyaétel és épp hogy kijössz 30 napig. 1000 Ft is lehet sok kiadás.


Szerintem a papírzacsit ingyen kéne bizyosìtani vagy olcsóbban...sajnos egyébkênt sokszor a vegyesbe megy a kutyàs kuka, van, ahol nincs is kulön kityás kuka..

2020. aug. 6. 21:43
 35/43 anonim ***** válasza:
72%
Már megbocsáss, de akinek havi párszáz v. ezer forint nem fér bele a családi költségvetésbe, az ne tartson kutyát (havi többezer ft költséggel)
2020. aug. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
75%

Aha. Ingyen....

Nem ismered még a mondást, hogy "nincs ingyen leves"...??


Mit gondolsz, ki fizesse meg a kutyások hobbiját? Adófizetők pénzébőlL?? Azaz azok is fizessenek, akiknek nincs kutyájuk...?


Egyeseknek teljesen elmentek otthonról....

2020. aug. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:

Nem ismerem azt a mondást!


Emberalkotta törvények, bármikor meglehet őket változtatni!


Miért kellene más, előttünk élt emberek téves kitalàciói alapján élnünk?

2020. aug. 6. 23:17
 38/43 anonim ***** válasza:
46%

37-es: A papírzacskóknak van előállítási költségük. Valakinek fel kell építenie egy gyárat, be kell szerezni az alapanyagokat, stb. Ez nagyon sok pénz. Még akkor is, ha a dolgozók önkéntesek. Ezt vagy egy magánember finanszírozza, vagy az állam (tehát minden lakos adó formájában).

Nem lehetetlen, de azt a pénzt sokkal értelmesebben is el lehetne költeni. Miért a kutyásokat támogassuk a rászorulók helyett?

2020. aug. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
37%

Mert akkor minden négyzetméteren legalább 3 szarba taposnál naponta. Kb minden második embernek van kutyája. Legalább egyszer tojnak ugyan azon az útvonalon.

Nincs ideje lebomlani. Meghalnánk fertőzésekben, bűztől hányingerünk lenne folyton, nem tudnánk kerülgetni és bele taposnánk.Így is egyre kevesebben nem szedik fel és nagyon zavaró a sok ürülék nem hogyha még ott is hagyná mindenki.

2020. aug. 7. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
64%

38: tényleg elképesztő, hogy egyesek mennyire még a "minden ingyen jár" Kádár-rendszerben élnek fejileg és értelmileg. :((((((((


Ennyi összefüggést nem bírnak felfogni, hogy ami nekik ingyen van, azt valakinek meg kell fizetni. Ahogy írod. Legyártani, a gyárat felépíteni, a dolgozókat fizetni, stb. stb.


Komolyan mondom, a tízéves gyerekem simán átlátja már ezeket az összefüggéseket!

2020. aug. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!