Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám megfolytott egy kis...

A kutyám megfolytott egy kis kutyát a kertben... Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy 2 éves németjuhászom van, és a mai nap beszökött egy kisebb termetű kutya az udvarunkba.Az esetnél nem voltam ott. Szerintem egy fél óra telhetett el, amikor utoljára kint voltam nála, és amikor friss vizet mentem neki adni, akkor láttam meg a kutyát holtan. A kutya valószínűleg a kerítésen mászott be, a kutya meg ha lehet úgy mondani, védte az otthonát. Semmi információt nem találtam a nyakörvén. A kutya emberekkel barátságos, és az állatokkal sincs nagyobb baja. Nem tudom mi a teendő ilyenkor, de a kutyámtól nem akarok megválni..

2020. aug. 6. 19:33
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
16%

Senki nem hibaztatott senkit kedves 9-es, Elpusztult egy allat, akinek csak annyi hibaja lehetett, hogy egy elmebeteg kutya szaja ele kerult veletlenul.


Biztos nem akart semmi rosszat.


Nekem igazi "neveletlen" KAJom van, a kemenyebb fajtabol. Nap mint nap talalkozunk kisebb-nagyobb kobor kutyakkal. Az en kutyam meg egyet sem olt meg, pedih nem is bofogne utana egyet sem.


Egy normalis kutya nem gyilkolaszik!!!


Ez a nemetjugasz egy szar kutya. Ennyi a velemenyem es nem vitatkozom rola.

2020. aug. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
79%
Jogászatilag egy dolog, hogy nem vagy hibás, de ha megtudná a kiskutya gazdája, valószínű fújna rátok, hergelné ellenetek az utcát... Hiányzik a balhé? Csendben elásod, azt kész. Ha netán keresné valaki, nem láttál semmit. Azonban a kerítések "átjárhatóságát" a jövőben nem ártana újragondolni.
2020. aug. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%
Miert adsz ilyen tanacsot, hogy sunyuljon? Gerinc?
2020. aug. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
96%

Na, megint itt a kedvenc megmondoemberunk a neveletlen agressziv kutyajaval. Ahelyett, hogy osztod az eszt, inkabb fogjad meg a kutyadat es ne vigyorogva poffeszkedjel, amikor acsarog a nyugodtan setalo porazon vezetett kutyakra. A te kutyad miert is nem egy sz*r? Ja, hat mert nem tehet rola.

A kerdesben emlitett kutya nem sz*r es igenis ugyan annyit er, mint egy masik. Leirta, hogy semmi gondja allatokkal, a kutya is allat. Siman lehet, hogy rarontott a neveletlen kutya es elfajult a dolog. Borzalmas tortenet valoban, de oszinten, ha valaki csak ugy bemegy a teruletedre, te meg keg is vendegelned, vagy mi? A kutyadat elnezve o is pontosan igy reagalna, ugyhogy ne legyel kepmutato.

2020. aug. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
72%

Területvédő ösztön mond valamit, KÁJ-os haver?

Annyira hülye vagy bmeg, hogy nem tudsz rájönni, hogy utcán, ami nem a kutya területe, persze hogy nem őriz. De az udvar az övé. Területvédő ösztön - olvass utána!

2020. aug. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
87%

Kedves KÁJ-os válaszoló!

Oké hogy a kutyád nem bánt senkit utcán, de megnézném mit tenne egy területére tévedő kutyával... (segítek, a legtöbb kutya, a tied is, főleg mivel a kájnak ez a feladata, elintézné).

Az utcán a szomszédnak is köszönsz, de ha bemenne hivatlanul a lakásodba mit tennél?

2020. aug. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%
A szomszedom nemetjuhasza is sorra oli a kutyakat az utcan kozteruleten Budapest belvarosaban. Az is egy ilyen fereg,mint a te kutyad....
2020. aug. 7. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
76%
"Mindig van egy nagyobb hal!"
2020. aug. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
80%

17-es: NEM!!!! A közterület más tészta, de látom ehhez te kevés vagy agyilag, hogy felfogd!


A másik dolog, egy kutya soha nem féreg! Max a gazdája, aki nem tudja az ösztönenergiáit kézben tartani!

2020. aug. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

"emberileg viszont semmit nem er a kutyad."


Természetesen, hiszen nem ember, hanem egy állat, ami az ösztöneinek megfelelően cselekedett. Más kérdés, hogy persze, szomorú dolog a másik kutya gazdijának szempontjából, de a kérdező semmi esetre sem tehetett erről.


Kérdező, szerintem nem érdemes játszani az igazság bajnokát, igen rosszul jöhetsz ki ebből a sztoriból, ha becsületes vagy, sajnos elég sok a szemét ember aki ezek után neked esne, talán még a kutyádnak is baja esne.

Temesd el.

2020. aug. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!