Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki szereti a pittbulokat?

Ki szereti a pittbulokat?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon durvának tünnek... Vagy csak velem van ez így?
2010. aug. 4. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyik kedvenc kutyafajtám.Sajnos most még nem lehet,de majd később örökbe szeretnék fogadni.
2010. aug. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Voltam debreceni kutyakiállításon, ismerősömék pit bulljai iszonyú aranyosak, kisgyerek ott nyúzta őket, azok meg csak ültek türelmesen.
2010. aug. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is túl vad fajta... Nekem nem kéne, bár tudom, sok múlik a nevelésen. Megfelelő nevelés mellett nem szabad megvadulnia, de én nem kockáztatnék, szóval nekem nem kéne.
2010. aug. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem meg soha nem volt pitbullom, de nem is szeretnek. Picit felek toluk, olyan veszelyesnek neznek ki! Bar azt olvastam roluk, hogy egyaltalan nem azok, csak a neveles teszi. Meg ahol lakom, nagyon nepszeru ez a fajta, egy csomo nyugdijas mamit meg papit latok pitbullokat setaltatni! De azert nekem vannak fenntartasaim az ilyen kutyakkal kapcsolatban, biztos nem simogatnam meg, ha odajonne hozzam egy ilyen, felnek, hogy letepi a karom. Am megnekem kuvaszom van, arrol is azt mondjak, hogy veszelyes fajta, meg hogy bolond, kozben meg annyira kedves-aranyos hogy meg tudnam zabalni!:)
2010. aug. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ÉN! :-)

Pedig nem Pittem van.

Szerintem nagyon kedves, vicces fajta, persze megfelelő kezek kellenek hozzá, de ez igaz szinte minden fajtára, 1-2 kivéve.

Nekem egy kis görcs terrierem van, de rosszabb mint 5 pit bull, vele se lehet kesztyűs kézzel bánni, mert nagyon makacs. :-DDD

De azért imádom.


üdv

2010. aug. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

első: kiállításon nincs pitbull, az amerikai staffordshire terrier.

Én sem szeretem a pitbullokat, de eddig ahány amstaffal találkoztam szépek és végtelenül kedvesek voltak emberhez és a kutyáimmal és nagyot játszottak. Innen látni hogy nem a kutyával van a baj hanem az emberrel aki bevadítja és hogy a pitbull és az amstaff nem ugyanaz.

2010. aug. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a lakótelepen mindig sétált egy pitbull. Nagyon aranyos kutya volt, annak ellenére, hogy a kisebbség tartotta. Mindig póráz nélkül sétált, a mi kutyánkkal, egy foxi keverékkel is nagyon jókat hancúroztak. Sajnos mikor odakapott egy epilepsziás uszkárnak, elvitték innen. Nem tudom, mi lett vele, bár sajnos sejtem. Nekem pozitív élményeim vannak a pitbullokkal kapcsolatban.
2010. aug. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat... nekem nem nagyon vóltak jó élményeim... anyukám is mesélte hogy egyik barátjának régen volt pitbullja,és az anyukájánál hagyta estére... és hazahívták hogy csinéljon valamit vele, mert a kutya embert őlne ha kimenének a kertbe... és hazament =(
2010. aug. 4. 15:55
 9/10 Beatrix17 ***** válasza:
Gyönyörű jószágok!De csak olyannak lenne szabad tartani,aki képes nevelni,ismeri a fajtát!Kellő figyelemmel és törödéssel ugyan olyan kezesbárány tud lenni,mint egy akármilyen másik kutya!Nekem már volt 2!Az első sajnos5évesen meghalt!A másodikat meg kiskorában elütötték
2010. aug. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szegénykék...
2010. aug. 4. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!