Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bőr alatti csomó mi lehet?

Bőr alatti csomó mi lehet?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónapja találtam egy kisebb dió nagyságú csomót a kutyám hasa fölött (ott ahol a bordái kezdődnek, és középen van). Tapintásra keményebb, de mozgatható, simán megfogtam és ki is emeltem, nem nőtt oda semmihez, nem fáj a kutyának. (A hónap végén viszem orvoshoz oltatni, addig figyelem, hogy változik.)

Tegnap megint megnéztem és már sokkal kisebb lett, most már csak akkora mint egy kisebb bab.

Ha csökken a mérete akkor nem lehet rosszindulatú ugye?


2020. aug. 10. 07:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Remélem jönnek majd nálam okosabbak akik pontosan tudják a választ.


Szerintem nem lehet olyan vészes a dolog, mivel a rákos daganatok "tapadnak" ide-oda nem igen mozdíthatók.

2020. aug. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
De, ha 1 hónapja már ott van akkor miért nem vitted el egy rövid kivizsgálásra? Pár ezer forintért megnézték volna már. Lehet limpoma, mastocitoma vagy bármi más betegség. Távból nem tudja senki, hogy pontosan mi a baja, legfőbb képpen, hogy rosszindulatú-e az adott csomó. Emellett a Gyk felhasználói nem állatorvosok, hanem laikusok. Így bármi hülyeséget össze ide lett böfögni.
2020. aug. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Lehet jó/rossz indulatu daganat vagy esetleg valami történt az izmaival.
2020. aug. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egy ilyen csak egy csípés volt. Hogy nálatok mi, azt sajna így látatlanban nem lehet megmondani.
2020. aug. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Már szinte teljesen eltünt...

Valószínűleg mire orvoshoz viszem nem lesz már semmi.

2020. aug. 11. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!