Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Neurofibromatózis?

Neurofibromatózis?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pár hónapja érzek az alhasam alatt a lágyrészek körül közepétől mindkét oldalon csomószerű valamiket! Ezeket főleg állva érezni fekve nem annyira. Két hátiorvosnál is voltam de egyik se érezte őket és csak zsírszövetet érzem azt mondták! Egy teljes vérképet az egyik azért csináltatott amin nem találtak problémát. De mivel úgy voltam, hogy a zsír aligha lehet picit kemény elmozdítható “porcos” érzésű ezért elmentem egy hasi/lágyrész ultrahangra. Ott szintén nem találtak semmi eltérést és az ottani doktornő szerint is biztos csak a zsírt érzem. Mivel eléggé hipochonder vagyok ezért állandóan a neten nézegetem ezek után és akkor bukkantam rá a neurofibromatozisra és a bőr alatti csomókra. A kérdésem az lenne, hogy lehet esetleg ez a problémám vagy az ultrahang észre vette volna? Esetleg valami teljesen normális anatómialig helyén való dolgot érzek? Amúgy egyéb tünetet nem igazán vettem észre magamon. Válaszokat előre is köszönöm! 20/F

2018. okt. 9. 11:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Látta volna az ultrahang. Ha ez lenne a bajod, akkor tudnál róla, nyugi. Barna, tejeskávé foltok a bőrön, csomók a testeden, szeplők a hónaljban, ágyéknál. Nincs nf-ed, relax
2018. okt. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Kedves kérdező! Kiderült azóta mi okozza?
2022. aug. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!