Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baba samponnal megfurdethetem...

Baba samponnal megfurdethetem a kölyök kutyam?

Figyelt kérdés

Azt mondta az allatorvos h babasamponnal siman furdethetem.


4 honapos



2020. aug. 11. 20:16
 1/7 A kérdező kommentje:
Illetve fürdés után lehet-e hajszáritózni?
2020. aug. 11. 20:18
 2/7 anonim ***** válasza:
14%

NEM NEM NEM NEM NEM!

Meg ne próbáld! Az emberi és az állati bőr teljesen más szerkezetű és PH értékű! Ha már van kutyád,akkor ne sajnáld azt az 1000 Ft-ot kutyasamponra! Az állatorvosodat meg rúgd ki páros lábbal, még soha nem hallottam ilyen baromságot.

2020. aug. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

lehet


én a cicákat szoktam kicsit hajszárítózni, előtte persze ledörgölöm, amennyire tudom, és csak nagyon alapra állítom a hőfokot. nem szokták szeretni a hangja miatt

ha meg tudod oldani, jó meleg időben fürdesd a kutyust, akkor a napon is megszárad az, ami a törlésből kimaradt

2020. aug. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Fürdetheted baba samponnal, de inkább minőségi kutyasamponnal.

Igen, lehet hajszárítózni amennyiben engedi.

2020. aug. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet.

Esetleg wu2-vel, sok kutya kozmetikus is használja. De a legjobb a kutya sampon,abból is egy jobb minőségű lenne.

Szabad szárítani.

2020. aug. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyszer egyszer meglehet, nem lesz semmi baja.


Sokszor előfordult már,hogy nem volt itthon kutyasampon és pl a parkban dögbe vagy szarba hemperegtek. ott volt az emberi tusfürdő felhígítottam és megmostam őket. Akkor még vasárnap nem voltak nyitva a boltok. Bár állatos boltok most is max 12 ig ha nyitva vannak vasárnap.

Nyilván lakásba szagolni sem fogom még 1 napig a dögszagot,meg a szar szagot.


Túlzás ahogy beállítják,hogy rá ne tedd az emberit,mert kb meghal.


Időnként azzal van fürdetve semmi baja nem lesz.


De persze hosszú távon kiszáríthatja a bőrüket.



Nekünk alapjáraton mindig volt itthon kutyasamponunk. De volt mikor elfogyott és nem mentünk boltba. persze akkor hemperegtek bele valamibe.


Nyugodtan lehet hajszárítozni is ,ha hosszú szőrű akkor közben kefével is fésülni,ne legyen gubancos. Meg jó ha hozzá szokik a macerához kölyök korában. 4-es egy kutyának engednie kell. Ha kozmetika igényes fajta jobb ha hozzá szokik,bizony meglesz szárítózva,mert ha otthon a gazdi nem szárítja meg,a kozmetikában meg lesz,ha szereti ha nem!

2020. aug. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4es vagyok.

Engednie kell, engednie kell...nekem egy 10 éves menhelyi keverékem van akit 4 évesen hoztunk el, évi 3szor van kozmetikába és mindig kínszenvedés a hajszárítózás.

Azalatt a 4 év alatt nem volt hozzászoktatva, felnőtt korába pedig nem tudott hozzászokni.

2020. aug. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!