Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak fülgyulladása...

A kutyámnak fülgyulladása van,mivel nincs pénz állatorvosra,otthon kezeljük.Az a probléma,hogy morog és nem engedi hogy hozzáférjünk a füléhez-ha pedig igen,akkor kirázza a folyadékot onnan.Van esetleg valakinek ötlete,hogyan lehetne lenyugtatni?

Figyelt kérdés

2020. aug. 12. 11:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
95%
9, Nem ezért ítéltük el, hanem mert nem kezeli megfelelően. Ha 15 éve van kuytája, akkor bizony kell lennie egy állatorvosnak is, aki hosszú éve ismeri őket, és megérti, hogy most nem tudnak fizetni, vagy csak részletekben. Vagy kölcsönkér, ahogy te is írtad.
2020. aug. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
17%
Mik a tünetek?
2020. aug. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha a fejét rázza, és a fejét oldalra tartja akkor a gyulladást toklász okozza. Mivel a kutya füljárata jóval hosszabb ezért ha toklász akkor állatorvos bódítással tudja kiszedni. De ha sokáig rázza a fülét akkor hematoma veszélye is előfordulhat és akkor már nem csak rázogatni fogja hanem lesz egy hatalmas nagy vörös bedagadt vöröslilás füle a toklásszal együtt.


Én megértem hogy nem engedhetitek meg magatoknak most és gondolom a járvány helyzet miatt kerültetek nehéz helyzetbe de volt itt egy válaszoló aki munkanélküli lett és nem volt pénze a macskáját elvinni orvoshoz ugyanez ment mint amit most a nagy többség lejátszott és csak páran voltunk akik EQ érzékenyen érdemben segítettünk. Az állatorvos is ember mond el hogy most nehéz helyzetbe kerültetek és csak később tudod fizetni a költségeket. A másik kérdező is ez tette és szó nélkül segítettek nek megértették!


Ha toklász akkor ti nem tudjátok kiszedni a toklász csak befele megy. Az állatorvos a fülbe került toklászt bódítással kiszedi.

2020. aug. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
*segítettek neki
2020. aug. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
85%
Azért morog mert fájdalma van. Azért van fájdalma mert van egy sehogyse kezelt fülgyulladása. Húzzátok csak a dolgot, aztán majd ha rámegy a belső fülére, remélem arra lesz pénz, hogy elaltassátok.
2020. aug. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Mégis meg kéne mutatni orvosnak. Dübörög a toklász szezon. Ha az ment bele, akkor kezelhetitek bármivel, nem fog kijönni. Viszont minél tovább van benne, annál nagyobb gondot fog okozni.
2020. aug. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
15%

15-ös nem kell a kakaskodás! Értelmesen is lehet ezt! Én megértem a kérdezőt 12-es, és 13-as vagyok!


Nyilván nem a semmiből lett 15 éves a kutyája. Inkább tisztelnétek ezeket az embereket, mint azokat, akik olyanokat írnak ide, hogy az embernek ketté áll a füle tőle!

2020. aug. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!