Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanítás után az első...

Ivartalanítás után az első órában háromszor hányt a szuka kiskutyám, normális ez?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Nem. Ha egy kutya egy óra leforgása alatt háromszor vagy háromnál többször hány, azonnal orvos. De ezt a kutyát műtötték, szóval ez a szabály erre a kutyusra dupla annyira érvényes. Vidd el azonnal az állatorvoshoz.
2010. aug. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
Vitatkoznék az előttem szólóval saját tapasztalat alapján. Nekem szintén ivartalanításon esett át szuka kutyám 2 hónapja és hazahozatal után ő is hányt 5-6 szor rövid időn belül (kb. 1,5 alatt) csúnya sárga habosat. Persze mi is pánikoltunk, felhívtam a műtétet végző állatorvost, aki megnyugtatott, hogy semmi gond, ez az altató mellékhatása, majd kitisztul. Így is lett, estére nagyjából rendbejött, bár némileg bágyatag volt még aznap.Azóta makkegészséges, bár lehetne egy kicsit kevésbé hóbortos őkelme.
2010. aug. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Betartottad, hogy ne egyen a műtét előtti 24 órában? Mert ha nem, akkor ez az oka.


Szerintem egy telefon az orvosnak (saját magad megnyugtatására), illetve amíg bágyadt, addig maradj mellette, nehogy belealudjon a hányásba, vagy álmában hányjon, mert abban meg fulladhat.

2010. aug. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Akiteki ***** válasza:
Nem volt üres a gyomra. Az altatószer hatása. Nem nagy gond, csak arra kell figyelni, nehogy álmában hányjon és megfulladjon tőle.
2010. aug. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!