Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ajánlanátok kutyát a problémás...

Ajánlanátok kutyát a problémás kisfiamnak?

Figyelt kérdés

Tudom sok ilyen kérdés volt már, de engem konkrét válaszok is érdekelnek menhelyei kutyákról.


Tehát, van már egy menhelyi kutyusunk (kistestű ivartalanított kan) ő leginkább a lányomé de természetesen mindannyian kényeztetjük. A 13 fiamnak is szeretnék egyet, tanulási zavarai vannak, komunikációs problémái, nehezen barátkozik, és videojáték függő, ami a logopédus szerint már nagyon eldurvult nála, sürgősen tennünk kell valamit. És mivel már egy ideje tervezgettünk második kutyát, így hát belevágnánk. Jelképesen lenne a fiamé, hogy legyen valami kötelessége, ami leköti és az ő felelőssége, küldeném őket agilityzni, vagy valami kutyás sportra.

Kis-közepes testű kutyát szeretnénk, kizárólag menhelyi, mentett kutyát, és szukát. Max. 6 éveset. Fontos hogy ne legyen agresszív (gyerekek és a másik kutya miatt)

Minden más problémával megküzdünk, tapasztalt kutyások vagyunk.


Köszönöm a segítséget.


2010. aug. 4. 18:34
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


[link]

2010. aug. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
huuu nagyon köszönöm ez is irtó helyes, holnap neki is ugrunk a telefonálgatásnak hogy meglátogassuk őket.
2010. aug. 4. 19:58
 13/27 anonim ***** válasza:

fajtatiszta kutya nem jöhet szóba?

mert rengeteg fajtamentő egyesület van...

2010. aug. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
de persze bármilyen fajta/kinézetű kutya szóba jöhet. Nincs konkrét elképzelésünk. Csak az a meglátni és megszeretni...
2010. aug. 4. 20:15
 15/27 anonim ***** válasza:

Itt nézelődjetek:


[link]



[link]



[link]


[link]



Itt pedig az szinte az összes fajtamentő egyesület fórumát megtaláljátok aktuális gazdikeresőkkel együtt:


[link]

2010. aug. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi ,hogy a szukát is érdemes ivartalanítani,már ha nem műtött alapból.
2010. aug. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

juj köszönöm, a bulldog eszembe sem jutott. Bár az nem problémás fajta? mármint egészségügyi szempontból? Játszani, sportolni mennyire lehet vele? angol bulldogal úgy tudom nem igazán...


Szuka kutyát ha jól tudom nem adnak ki ivarosan, vagy akkor is ivartalanítási kötelezettséggel, nem?

2010. aug. 4. 20:30
 18/27 anonim ***** válasza:

Nem mindegyik angol bulldog problémás egészségügyileg,de inkább a francia bulldogot ajánlom,azzal simán lehet sportolni,sok mozgást is igényel,és fiúknak sem ciki(mármint nem ilyen kis tündibündi fajta),francia bulldog is van a bulldog mentőknél.


Nem mindegyik menhely kér ivartalanítást sajnos,de a legtöbb igen.

2010. aug. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Akkor rávettem magam a francia bulldorga, nem ismerem jól ezt a fajtát, gyorsan átrágom magam néhány cikken.

És tényleg jobban illik egy fiúhoz, mint mondjuk egy yorki vagy shi-tzu.


Az ivartalanítás természetesen meglesz, nekünk ez egy alap. De a noé úgy is csak ivartalanítva ad ki.

2010. aug. 4. 20:48
 20/27 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Ez a bulldog mentők fóruma:


[link]


Itt is érdemes körül nézni:


[link]



[link]

2010. aug. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!