Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ajánlanátok kutyát a problémás...

Ajánlanátok kutyát a problémás kisfiamnak?

Figyelt kérdés

Tudom sok ilyen kérdés volt már, de engem konkrét válaszok is érdekelnek menhelyei kutyákról.


Tehát, van már egy menhelyi kutyusunk (kistestű ivartalanított kan) ő leginkább a lányomé de természetesen mindannyian kényeztetjük. A 13 fiamnak is szeretnék egyet, tanulási zavarai vannak, komunikációs problémái, nehezen barátkozik, és videojáték függő, ami a logopédus szerint már nagyon eldurvult nála, sürgősen tennünk kell valamit. És mivel már egy ideje tervezgettünk második kutyát, így hát belevágnánk. Jelképesen lenne a fiamé, hogy legyen valami kötelessége, ami leköti és az ő felelőssége, küldeném őket agilityzni, vagy valami kutyás sportra.

Kis-közepes testű kutyát szeretnénk, kizárólag menhelyi, mentett kutyát, és szukát. Max. 6 éveset. Fontos hogy ne legyen agresszív (gyerekek és a másik kutya miatt)

Minden más problémával megküzdünk, tapasztalt kutyások vagyunk.


Köszönöm a segítséget.


2010. aug. 4. 18:34
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Őt nézd meg! Szerintem tündéri!:)

[link]

2010. aug. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Majd írd meg ,hogy milyen fajat mellet döntöttetek,esetleg linkelj be képet a választott kutyushoz.
2010. aug. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
*fajta
2010. aug. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

a szőrösebb keverékek felé hajlik a fiam, shi-tzu, lhasa apso szerű, de még nézelődünk, szeptember elején hozznánk csak el, mert most még sokat mozgunk, nyaralgatunk, de az új kutyust szeretnénk otthon, nyugodt, meleg körülmények közt fogadni.

A bulldogokat megnéztük, de őszintén megmondom nekem elég bajosnak tűnnek egészségügyileg. Allergia, szívbetegségek...

Tudom hogy ezek bármelyik kutyánál előjöhetnek, de nem szívesen vállalok be alapban beteg kutyát. Nem rég vesztettünk el egyet, és nagyon megvislete a gyerekeket (meg az egész családot) ezért szeretnék most egy vidám, egészséges kutyát, de persze ha a későbbiekben jön egy betegség akkor jön, megküzdünk vele, de hátha szerencsénk lesz...

2010. aug. 5. 23:12
 25/27 anonim ***** válasza:

A minimenhelyen és az Állat és Embernél nagyon sok shih-tzu,havanese szerű kutya van érdemes ott is nézegetni.


Mindkét egyesület honlapja be van linkelve.

2010. aug. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Minimenehylen márt kinéztünk párat. AZ állat és emberrel vannak fentartásaim, rossz tapasztalataim vannak velük...
2010. aug. 6. 21:16
 27/27 anonim ***** válasza:

Igen?

Én eddig csak jót hallottam róluk,érdekelne,hogy mi történt.

Jöhet emailben is.

2010. aug. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!