Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet jobban megnevelni...

Hogyan lehet jobban megnevelni a huskyt?

Figyelt kérdés

Nekem volt mar rengeteg kutyam szoval volt olyan is h 3 vagy 4 egyszerre es mindegyiket be tudtam tanitani arra h ne csinaljon be a hazba, de sajna a huskymat nem tudom megnevelni nem tanulja meg sehogy es nem tudom mar milyen modszerrel probalkozzak.

Tudnatok vmit ajanlani?


2010. aug. 4. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Hívni kell a "csodálatos kutyadoki"-t :)

Vagy nézd meg pár részt a műsorából, komolyan lehet belőle okosságokat ellesni.

Lehet, hogy nálunk is van olyan szakember, aki a kutyák viselkedésével, nevelésével foglalkozik.

2010. aug. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kicsit kevés az információ a kutyáról. Valószínű ebben rejlik a titok: lehet, hogy érzékenyebb, lehet, hogy félős, de az is lehet, hogy valami betegsége van (vesegyulladás, hólyaghurut)

Érdemes először a betegséget kizárni, aztán a többin elgondolkozni...

2010. aug. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
faterom allatorvos azt mondta h semmi baja csak valamiert nem hallgat a szep szora es gondoltam hatha mondtok vmi hasznalhato modszert
2010. aug. 4. 21:53
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem is nézd a csodálatos kutyadokit,minden kutyatulajdonosnak néznie kéne,sőt még azoknak is akiknek nincs kutyájuk.jó műsor,én nagyon szeretem,figyeltem arra amit mondd,és azóta normálisan sétál a kutyám a pórázon. ^^
2010. aug. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
melyik adason megy az a kutyadoki? (nekem csak m1 tv2 meg rtl megy)
2010. aug. 6. 00:26
 6/9 Akiteki ***** válasza:

16 éve van huskym. 8 évig lakásban voltak. Most bejárhatnak a házba a kertből.

Egy huskyt ismertem (nem az enyém), aki folyamatosan az ágyra sz...rt. Idegrendszeri probléma. Nálam most a 4 hetes kölykök már kijártak és nem volt a házban semmi kaka.

Biztos vagyok benne, hogy főnöknek érzi magát, ezért úgy gondolja, hogy mindent megtehet. Mennyi idős?

2010. aug. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A National Geographic műsorán.


[link]

2010. aug. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hat fel eves van 1-2 dolog amit hamar megtanult de ezt nem akarja sehogyse megtanulni:S
2010. aug. 6. 22:22
 9/9 Akiteki ***** válasza:

Nem olyan egyszerű a dolog, mint elsőre hangzik. Ha nem szervi vagy idegi baja van, akkor simán úgy képzeli, hogy neki még ezt is lehet. Végig kellene gondolni, mit hogyan csináltok, amiért megengedi ezt magának. Azt sem tudjuk, hogy mikor piszkít be a házba: csak időnként, vagy állandóan? Kiskora óta nem szobatiszta vagy csak most kezdte?

Általános nevelési tanács: Kimész vele pórázon, és mikor elvégzi a kis és nagy dolgait nagyon megdicséred és jutalomfalatot is adhatsz. És ezt napi 4-5x több héten keresztül.

2010. aug. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!