Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Huskyt szabad panelházba?

Huskyt szabad panelházba?

Figyelt kérdés

Van egy kisebb kutyánk (lakótársamé) és szeretnénk mellé másik kutyát, mivel dolgozó emberek vagyunk és egyedül unatkozik itthon.

Viszont azt hallottam, hogy a husky nagyon mozgásigényes és nem lenne túl jó, ha ritkán vagyok itthon.

Vélemény?


2011. szept. 16. 20:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%

semmiképp.


egész nap vonyítana meg rombolna az a szerencsétlen...


ragaszkodtok a fajtatiszta kutyához?...

rengeteg gyönyörű kutya van a menhelyeken!

2011. szept. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%

off:


Imádom a keverék kutyákat, nekem is az van. És sajnálom a menhelyieket, egyet már mentettünk meg úgy hogy hoztunk egy kutyust onnan, még most is él. DE! Mi a f@sz közöd van ahhoz hogy fajtiszta kutyát akar? ÉS? Úgy utálom hogy egyfolytában toljátok az ember arcába a menhelyeket!

Hadd legyen már mindenkinek szabad választása!


on:

Igen, ez a kutyafajta nagy mozgásigényű, sokat szenvedne a panelben.

2011. szept. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
Semmilyen nagy tetsű kutyát nem szabad lakásban tartani. De még a kicsikért és a közepes méretűekért is fáj a szívem hogy miért kínozzák őket és miért hiszik azt hogy ez jó nekik. :( :/
2011. szept. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
A huskykban rengeteg energia van valahogy le kell hogy vezesse szabadon lehet csak tartani és nyáron a bundája miatt nem bírná :S :)
2011. szept. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Értem... akkor Husky kizárva...

Köszi :)

2011. szept. 16. 21:07
 6/11 anonim ***** válasza:
37%

szerintem én senkinek nem toltam a "pofájába" semmit.

normálisan kérdeztem, hogy ragaszkodnak-e a fajtatisztához, mert akkor szívesen ajánlok egy rakatot.


de ha nem, besétálnak egy menhelyre, és 10 konkrét kutyából választhatnak, akiket ismernek, és tuti megelégednének egy ilyen élettel...


de f.szozz nyugodtan, ha ettől jobb neked.

2011. szept. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha eleget mozog, nem a lakással lesz a baja. Szeret a gazdájával lenni, elfekszik bárhol, de egyedül tényleg nem bírja, és két rétegű a szőre, szörnyű amikor vedlik. Láttam már boldog "panelhusky"-t, a mi 'kertesházas' husky keverékünk is imád bent lenni, de mindenképp kihívás lakásban tartani. Gondoljátok meg, és sok sikert :)
2011. szept. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
"...nem lenne túl jó, ha ritkán vagyok itthon."-ez semmilyen kutyánk sem jó!!! a már meglévő kutyának is a törődés, a hozzáértő nevelés hiányzik!.... huskyt csak akkor ha reggeltől estig tudod sétáltatni:)
2011. szept. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Akiteki ***** válasza:

Ha ritkán vagytok otthon, akkor az egy kutyának sem jó, hát még kettőnek.

8 évig volt panelban 2 huskym. De csak úgy, hogy én otthon dolgozom, egész nap velem voltak és napi 6x mentünk sétálni.

Reggel 8-4-ig bezárva lenni egyik kutyának sem való.

2011. szept. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 niki457 válasza:

Nekem is van egy huskym 3 ées és panelan van. Szerintem lehet panelan tartani, amennyien biztosítani tudjak neki a napi minimum 3kilométeres sétát.

De egyet ne feledjünk, sose hagyjuk magára a panelen, mert igazi rombológép.

Higyjétek el tapasztaltam.

2011. dec. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!