Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tacskó, Jack russel terrier,...

Tacskó, Jack russel terrier, Foxterrier, Beagle? Melyik a legjobb kutya e szerint: kicsi, szófogadó, kertben tartandó.

Figyelt kérdés
2010. dec. 15. 08:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én egyiket sem tudnám jó szívvel kertben tartani, mert rövid a szőrük, és fáznak.
2010. dec. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Egyik sem kertbe való, ráadásul a terrierek és a vadászkutyák is makacsok. kerbe nagyobb és bundásabb. (Mondjuk én soha nem értettem minek a kertbe kutya ...)
2010. dec. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Egyik sem való kertbe, kicsik, vékony testűek, rövid szőrűek. Ráadásul ezek azok a fajták akik ha unatkoznak rombolnak, és hát egy kertbe kizárva egyedül miért ne unatkoznának?
2010. dec. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Tényleg, ez engem is érdekelne. Miért akarsz egy kertbe kizárni egy kutyát, akinek az a legfontosabb az életében, hogy a gazdája közelében legyen mindig.
2010. dec. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mennyi levadászott állatra vágysz (pl. ha van csirkétek, akkor bulis lesz az udvari élet). Nagyobb vagy kisebb lövészárkokat szeretnél? Nem mindegy már feng shui szempontjából sem, meg aztán a lábtörés helye is jobb, ha az ajtó közelében van.

Ebből a felsorolásból kettő biztos tud szemezni veled ugrásmagasságból ítélve, tehát még némi társpótlónak is jó.

Komolyan... minek ekkora, ilyen fajtájú kutya udvarra. Ezek a típusok nagyon-nagyon mozgékonyak és messze nem lesz elég nekik az udvari tartás és valóban fázósak. Egyik sem való arra, amire te szánod.

Azért hirtelen ne válts kaukázusira, mert az sem való csak úgy bárhová, bárkinek.

2010. dec. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
kutyát nem küllemre választunk. Hiába tetszik neked egy fajta ha annak az igényeit nem tudod kielégíteni és csak szenved melletted majd.
2010. dec. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
az egyik ismerősömnek kint van nincs állatuk csak egy az a Beagle és ő elég jól megvan.
2010. dec. 15. 10:42
 8/16 anonim ***** válasza:

Ennyiből nem lehet választani. A kicsi és kertben tartható egymással teljesen ellentétes. Egy kistestű biztosan elvan a kertben,míg nincsenek fogcsikorgató hidegek.Amint bekövetkezik drága gazdája nyithatja pénztárcát, mert fizethet az orvosnak és az állatpatikában. Nem olcsóbb beengedni az előszobába,garázsba vagy a kazánházba? Kutyának kint a helye - értem én ezt az elvárást - , de akkor ne olyan kutyát válassz aki generációkon át gazdája ölében,ágya mellett a meleg szobában töltötte szabadidejét.

Rengeteg olyan kutyafajta van, aki minden körülmények között szabadban élete az életét.Ők viszont nem véletlenül kerültek oda, és nem csak házi kedvencek voltak. Ezt tessék végre már megérteni, ne a lehetetlent keressük!

A szófogadó meg relatív, nagyban függ a te hozzáállásodtól.

2010. dec. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
52%

Régen nagy divatja volt a foxi tartásának. Egyáltalán nem szobában éltek. A szálkás szőrük remekül védi őket. Nyilván minden udvari kutyának biztosítani kell, hogy melegedni, száradni legyen lehetősége.

Némelyek már totál el vannak varázsolva , amikor felháborodnak azon, hogy valaki udvaron óhajtja tartani az ebzetét. Kicsit át van esve ez a kint-bent téma a ló túlsó oldalára.

2010. dec. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
köszi a választ.
2010. dec. 15. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!