Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fehér TOY uszkárt vennék...

Fehér TOY uszkárt vennék törzskönyvezve! Néztem kenneleket a googliban de leginkább csak törpe kennelt találtam. Van olyan kennel, ahol tuti lehet kapni ilyen kutyust? (Mármint ti hol vettétek a toy kutyusotokat? )

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha jó helyről akarsz kutyát,akkor válasz ki egy kennelt,kérdezd meg,hogy terveznek-e mostanában olyan párosítást amiből valószínleg születik fehér toy,és várj.

A toy uszkár nem túl gyakori,és ha jó helyről szeretnél ráadásul pont fehéret,akkor várnod kell,lehet ,hogy 1 évet is.Külföldön is nézelődhetsz.

2010. aug. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Fajtakluboknál érdeklődj,készséggel ajánlanak tenyésztőket:

[link]


vagy

[link]

Utóbbi a Magyar Uszkár Klub.

Keresd fel mindkettőt,és találni fogsz megfelelő kiskutyát.

2010. aug. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
24%

én ismerek egy lány,tőle vettük mi is Angie-t,toy és törpeuszkár keverék,mar.mag:31 cm,és az a lány fekete vagy fekete-fehér foltosokat szokott adni

ha kell a címe akkor szoljál

2010. aug. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi de inkább fajtisztát vennék, utánanézek köszönöm a tippeket!
2010. aug. 5. 09:45
 5/8 anonim ***** válasza:
netboard.hu-n kérdeztem meg egyszer az uszkár topicban és 2 kennel van, de már nem emlékszem, kérdezd meg őket, rendesek és segítenek.
2010. aug. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

keverékért pénz adni? nagy gratula ... 1,5 millio darab van ingyen az országban ...

Ha egy picit tudsz várni a kutyavásárlással akkor a Tkok (a Tásrasági Kutyák Országos Klubja) október 9.én Budapesten tart kiállítást. Ott bizton nagyon sok uszkár lesz, érdemes kimenni beszélgetni a kiállítokkal, megnézni a kutyusokat.

2010. aug. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már hetek óta keresek kutyust nem tudok annyit még várni félek h keverék lesz belőle a végén:O:S köszi azért a tippeket
2010. aug. 5. 11:13
 8/8 Akiteki ***** válasza:

Mire nem tudsz várni?

Mi történik, ha nem lesz holnap kutyád?

Van kutyám, akire egy évet vártam, lesz kutyám, akire már 4 éve várok.

2010. aug. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!