Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha kutyaiskolába megyünk...

Ha kutyaiskolába megyünk akkor mennyit számít a felkészültésg?

Figyelt kérdés
Pl van egy elég szépen kiképzett kutyám akkor is kezdő csoportba kell járnunk mert még sosem voltunk iskolában? Megnézik mennyit tud és utána döntik el vagy egyáltalán hogy működik ez?
2010. aug. 5. 01:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
51%
Én meg azt nem értem, hogy mért nem nézel ki magadnak egy szimpatikus iskolát és kérdezed meg azokat, hogy náluk ez hogyan működik? Mi itt nem tudunk általánosságban minden kutyaiskola nevében nyilatkozni.
2010. aug. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Egyébként asszem ha megcsinálsz egy E/1 vizsgát, akkor mehetsz középre, de ez nem biztos.
2010. aug. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Csodálkoznék, ha mehetne középre. Hiába csinálja meg az E/1-et, kimaradt az összes elméleti oktatásból, meg egy csomó olyasmiből, amin a középfok alapul. Márpedig nem fogják külön neki középfokon előlről elmondani az alapfok összes tudnivalóját. IMHO
2010. aug. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
igen, lehet ezt oktatótól hallottam, aki a második kutyával nem tanfolyamozott alapon, hanem vizsgázott, de neki nyilván meg van az elmélet is, mivel oktató. Most, hogy így belegondolok, tuti :)
2010. aug. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

De én nem mondtam hogy népszigetibe akarok menni vagy tüköriskolába. Akkor miért kell úgy beszélni mintha alap hogy oda készülnék?

A klikkeres dolgot sem csak 50 ezerért, iskolában lehet megtanulni. Rég klikkerezek a kutyámmal. Voltam pár előadáson is...

Az meg az én dolgom hogy mikor hívom fel, ha nem tetszik a kérdés akkor nem kell válaszolni mert úgy látom ide elég sokan kötekedni járnak...

Na mindegy, azt hiszem az lesz hogy leteszünk pár vizsgát (igen így kisujjból kirázzuk had kötekedhessetek :) ) és aztán választunk egy iskolát. Ide meg többet nem nagyon írok ki kérdést (legfeljebb csak szülhet-e a fél éves kutyát szintűt) mert úgy látszik csak a hülyéknek van joga jó válaszokat kapni, aki tud is valamit azt nem állhatják. Lehet irigyek... :D

2010. aug. 6. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!