Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért így eszik a kutyám? :)

Miért így eszik a kutyám? :)

Figyelt kérdés

Ilyennel még nem találkoztam...


5 hónapos, kistestű. A kezdetektől úgy eszik, hogy egy db tápot kivesz a tàlból, két-hármom lépést hátràl és úgy eszi meg.

Ezt követően megint kivesz egyet, hátrál, megeszi, és ezt folytatja míg tele nem lesz a poci. :)


Más kutyája is eszik így? :)


2020. aug. 20. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Nekem első kutyám csinálta azt,hogy a kosarába vitte a tápot kb szemenként. Kosara mellett volt kb 20 cmel a tálja,de inkább átvitte a kosarába. Mikor megöregedett akkor inkább beraktam neki a kosarába. Mikor megette akkor kivettem nyilván a tálat.
2020. aug. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Az enyém azt szokta csinálni, hogy kivesz egy szem tápot a tálból, elviszi pár méterre arrébb a fűre, ott lerakja, majd visszamegy a tányérhoz. Aztán ezt újra megcsinálja párszor, míg végül egyszercsak visszamegy a fűre, és megeszi az összeset, amit eddig odarakott. :D Néhány kutyának érdekes étkezési szokása van. :D
2020. aug. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodtam, hogy nem csak az enyém 'dinka'

Cukik. Ment a zöld :)

2020. aug. 20. 15:11
 4/10 anonim ***** válasza:
97%

Az en legidosebb kutyusom is ezt csinalja 😃 Ugy kb. az adag felet igy eszi meg, a masikat pedig a tanyerrol. Ha nagyon ehes, akkor viszont nem pakolgatja el egyaltalan.

A legfiatalabb (2 eves) pedig nem szeret sem talbol, tanyerbol enni, mar mindenfelet es fazonut kiprobaltam, de kiturja a foldre es onnan eszi fel, vagy csak nezi es var, hogy kiboritsam neki 🤷

A legoregebb es a 4 evesunk pedig mindig megkoszonik az etelt, odajonnek, bufiznek es adnak egy puszit a kezunkre. Aztan a kisoreg pedig megtorli az egesz fejet, rendszerint a szonyegbe, agyba, foleg ha frissen mosott az agynemu 😁

2020. aug. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ààà... én személy szerint kiborulnék ha mindig a földről enne... :D
2020. aug. 20. 15:28
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért eszik úgy, mert úgy tartja jónak. :D


Az én kutyám a tálból mindig egy darab ételt kivesz azt félreteszi, majd megeszi ami a tálban van, amit félretett az csak azután következik. Ahogy az előző válaszoló írta, az én kutyám is megtörli a száját, általában a szőnyegben vagy a fotel oldalában. Ezután van egy kedvenc játéka amit körbecipel a lakásban és elrejti valahová, ilyenkor tudjuk, hogy jóllakott. :D 11 éves)

2020. aug. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Az én macskáim is ezt csinálják :DD
2020. aug. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
-ha nem törli meg a száját és nem viszi a játékát akkor még éhes és ül a tányérnál várja hátha kap még valamit :D -
2020. aug. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ezt csinálja a kutyám. Kivesz egy falatot a tálból, arrébb megy, és csak akkor eszi meg, aztán megy a következőért.

Többször kap konzervet, na akkor ha bent eszik a házban az halál. Kiveszi a falatot, összekeni a zsíros kajával a padlót utána megy a másikért, és azzal máshol is összekeni, utána keresi a helyet, ahol törölheti a zsíros száját, ez főleg szőnyeg szokott lenni. Ezért eszik általában kint, de van, hogy behozom a tálját valamiért.

2020. aug. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor elvileg magyarázat nincs rá, 'csak' így van és kész. Ment a zöld, köszönöm mindenkinek
2020. aug. 20. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!