Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ingyen elvihető kistestű...

Ingyen elvihető kistestű kutyát hol lehet “keresni”?

Figyelt kérdés

Ilyen oldal van ahol ingyen kutyák vannak?

Menhelyt ne írjátok, mert olyan kell aminek nem hullik a szőre.



2020. aug. 25. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Fb csoportok.
2020. aug. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Jófogás esetleg.:)
2020. aug. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Aminek nem hullik a szőre? :O Plüssállat? :))


Menhelyről egészségesen adják csak ki az állatokat!

Macskámat sem engedték ki azonnal, amikor mentem érte, azt mondták fülatkás. Mondtam, hogy tudom kezelni, de ragaszkodtak hozzá, hogy egészségesen menjen gazdához.

2020. aug. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%
A menhelyen is van olyan kutya amelyiknek kevésbé hullik a szőre. Aminek egyáltalán nem hullik, az a kopaszterrier. Esetleg megnézhetnél egy német juhász fajtamentést, a hosszú szőrű német juhászoknak nem hullik annyira a szőrük és jó kezdőkutyák.
2020. aug. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

Ingyen kutya? Ez most komoly?

Ha már a vételáron spórolni szeretnél, miből fogod eltartani? Nem kötelező állatot tartani. Amúgy.

2020. aug. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A hipoallergén kutyák (gondolom ezekre gondolsz), amiknek nem hullik a szőre, azok általában fajtatiszták. Ilyen pl.az uszkár. Ingyen nem kapsz, maximum ~200.000 forintért. Szaporítottat vehetsz óccsón, de annak meg vagy hullik vagy nem. Ingyen levegőt vehetsz maximum.
2020. aug. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ingyen nem kapsz olyat, aminek nem hullik a szőre. Amelyiknek nem hullik a szőre, azt amúgy meg rendszeresen kozmetikázni kell, az sem lesz ingyen.
2020. aug. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát neked ne is legyen semmilyen állatod inkább plüssön kívül
2020. aug. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretek soha senkinek rosszat írni igazán. De már meg ne haragudj. Ingyen akarsz egy kiskutyát. Persze a menhely se jó. A szőre se hulljon. Akkor mégis minek? Ha valaki ingyen elvihetőt keres, annak jó a menhely, meg szeretne menteni egyet vagy valami, nem fontos neki hogy fajtiszta legyen. Igaza van. De ne hulljon a szőre. S mivan pl, ha mégis ne adj isten találsz (amit kétlek, mert a szőre mindeniknek hull minimálisan) orvoshoz se viszed majd, vagy arra már nem sajnálod a pénzt? Ne értsd férre, tisztelem azt aki megmenteni szeretne egy életet. De az nem jön ilyennel, hogy,, menhelyet ne írjatok,, azt hiszem neked közel nem az életmentés a célod. Sajnálom, tudom nem kérdezel engem, de őszintén, neked nem való kutya abból amit leírtál. El tudom képzelni hogy rossz anyagi helyzet, de mégis szeretnél egy kedvencet, s a mami allergiás rá, ezért kéne, aminek nem hullik a szőre. De ne szépítsük. Valljuk be nem így van. S ha mégis. Sok költség lesz az életben, ahol kegyetlenség ha rajta spóroltak. Kérlek keress egy plüsst, halat, hörcsögöt, vagy bármi mást, amit el tudsz tartani (s még nekik is vannak igényeik) az állat nem játék. Gondolj rá is, ne csak magadra.
2020. aug. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!