Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olcsó kutyatápok?

Olcsó kutyatápok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Olcsó kutyatápot keresek. Egy menhelynek szeretnék adományozni minél nagyobb mennyiséget, de persze azért van egy keretem, amibe bele kell férnem. Sok az állat náluk, és nem állnak túl jól. Nem csak kutyák-macskák, de még mentett rosszul tartott haszonállataik is vannak, de én most a kutyáknak vinnék kaját. Persze, szívesen vinnék minőségit, ha milliomos lennék, de azt hiszem ilyen sok kutyánál, és szar helyzetben jól jön bármi, csak sok legyen. Tippek?



#adomány #állatmenhely #olcsó kutyaeledel
2020. aug. 26. 16:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Én mikor a helyi állatmentőknek adományoztam, közép kategóriás tápokat vettem.

Mivel a menhelyen sok a beteg,öreg,kölyök kutya akiknek muszáj jobb minőségű tápot adni.

Szóval hidd el tudják melyik kutya milyen tápot fog kapni.


Bár mikor az öreg kutyusom meghalt,maradtak meg gyógytápok, vitaminok azokat is oda adtam.


Érdeklődhetsz akár arról mire van szükségük.


Én is gondolkodtam,hogy jó minőségűt kapnak és utána újra rosszat nem lesz-e hasmenés vagy valami.


De mondta az állatmentő ismerősöm,hogy mindegyik kutya nagyjából ugyan azt a kategóriát kapja. Illetve sokszor keverve van nekik.


Beteg,idős speckó igényes meg kölyök kutyáknak meg végig próbálják a minőséget biztosítani,különben nem maradnának életbe.



Nálunk volt is felhívás,hogy beteges,gyenge kölyök kutyáknak keresnek magas minőségű kölyök tápot,hogy erősödjenek.

2020. aug. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

A Lidl orlando tápja korrekt az árához képest. (nem csoda, német termék. A legtöbb jó táp és kutyás cucc onnan jön. :))


Én megkérdezném, akármit ők sem adnak oda a kutyáknak.Ahogy szakadt, el használt dolgokat úgy olcsó semmit nem érő tápot sem adunk még, ha jó szívvel tesszük sem.


Josera, fressnapf premiere. terméke, happy fit (vagy mi) népszerű menhelyeknél.

2020. aug. 27. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


12, Azt gondoltam egyértelmű, hogy nem semmit sem érő tápot szeretnék, de úgy tűnik sokaknak mégsem... Nem értek az olcsóbb tápokhoz, és aki szokott menhelynek adományozni, gondoltam az tud segíteni melyek azok, amiket szívesen fogadnak.


Egyébként megkérdeztem, Lidl, vagy Aldi saját márkás száraztápot, és konzervet szeretnének.

2020. aug. 27. 10:56
 14/17 anonim ***** válasza:

"Egyébként megkérdeztem, Lidl, vagy Aldi saját márkás száraztápot, és konzervet szeretnének."


Hát annál amit ők mondanak, max ők tudják csak jobban. 😁


Jól tetted, hogy megkérdezted. 👍

2020. aug. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
14, Egyébként ennek kapcsán beszélgettem tegnap egy ismerősömmel, aki egy ideig tagja volt egy állatmentő szervezetnek (pici szervezet, nem híres). Azt mondta, hogy persze örülnek a jobb minőségű adománynak, ez nem is kérdéses, csak az a gáz, hogy egy idő után "vérszemet kapnak" és a szervezet tagjai, vagy annak néhány szarabb alakja, a saját kutyáiknak is hazahordják ezt kaját, tehát onnantól gyakorlatilag az adakozók etetik az ő kutyáikat is, holott ők meg tudnák venni a kaját. Azt mondta, neki ez feküdte meg a gyomrát, amikor már sokadszorra szóltak a többiek, hogy "még nem vitted haza a részedet az adományból", és emiatt ki is lépett az egyesületből.
2020. aug. 27. 13:41
 16/17 anonim ***** válasza:

Én ilyet nem tapasztaltam se a rexben sem a noéban.

Kisebb talán megteheti, de a legtöbb ember segíteni megy, nem élelmeskedni.

Ha esetleg tápot annyit nem is fekhelyeket,tálakat is tudsz venni,oda adhatod a pénz összeget egy-két súlyosan beteg kutya ellátására.


Én arra adtam sokszor pénzt, enni be tudnak szerezni támogatásból, a nagyobb orvosi költségeket viszont nem tudják csak úgy kifizetni a kisebbek, erre alig van aki támogat. :/

2020. aug. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 horvathviki0305 ***** válasza:
Szokott lenni a Lidl-ben Maxx nevű kutyatáp. Nálunk a városban a menhelyen elég sokszor látom, hogy azt kapnak a kutyák. (járunk sétáltatni) 1500 egy zsákkal (persze nem mindig van) de itthon is azt eszik a kutyám mert szereti, íze is meg illata is van.
2020. szept. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!