Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Polli név fiú kutyának?

Polli név fiú kutyának?

Figyelt kérdés
Már rég óta szeretnék Jack Russell kiskutyát. Végre találtam a lakóheyemhez közel lévő kutyakenelt (ez azért fontos mert nincs autóm) és már rég óta álmodoztam ha lesz egy Jack Russell terrierem ami lány lesz és Pollinak fogják hívni de ahonnan szeretnék csak kan kutya van de az egyikbe beleszerettem. Szerintetek a Polli név milyen név lenne egy kan kutyának

2020. aug. 27. 00:00
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Ez a név kifejezetten lányos. Habár nekünk volt egy Marci nevű tengerimalacunk amiről azt mondták az üzletben hogy fiú ezért összeraktuk a Bercivel és akkor jöttünk rá, hogy Marci lány amikor szült. De Marci maradt ettől függetlenül.
2020. aug. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Nekünk egy Mici nevű fiú cicánk volt. Ha téged nem zavar, akkor nyugodtan hívd így. A kutya nem fog szólni érte semmit 🙂
2020. aug. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ez lánynév, de pl. a kislány nyuszimat Bélának hívják, szóval én nem ítélkezek.🙄
2020. aug. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Ha neked tetszik így akkor tökéletes.

Ha nem, keress valami nevet ami hasonlít a Pollira. 'Rolli' 'Olli' (igen, mint a mesében, jobb nem volt a tarsolyban)

2020. aug. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy lány puli kutyát ismerek, akinek Polli a neve:)

Amúgy a Rolli nagyon is jó, amit írt a #4-es válaszoló, kifejezetten jack russelles, szerintem. Vagy Colin(kolin)? Kölyökkutyát jelent:)

2020. aug. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%
Hát nem igérem hogy nem nevetnek ki az emberek ha ezt meghallják xd
2020. aug. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!