Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért üvölthetett a kölyökkutyám?

Miért üvölthetett a kölyökkutyám?

Figyelt kérdés
Ültünk a kanapén a férjemmel és a 3 hónapos kölyökkutyánk pedig feküdt lent a földön a lábunknál. Egyszer csak elkezdett torka szakadtából üvölteni. Felugrottunk a férjemmel, akkor már a kutyánk is felült és úgy üvöltött, ami kb 3 másodpercig tartott. Eután mintha mi sem történt volna, belebújt az ölembe, és ugyanolyan játékos volt és jókedvű, mint előtte. Felhívtuk az állatkórházat és azt mondták, hogy vagy valamije becsípődött, ami fájt neki vagy kezdődő epilepszia. Olvastam, hogy akkor is szoktak üvölteni a kutyák, ha rémálomból ébrednek. Ma vittük először sétálni, eléggé félős volt közben, lehet, hogy felzaklatta az élmény és rosszat álmodott? Kérlek írjátok meg, hogy ti észleltetek-e már hasonlót a kutyátoknál és mitől volt? Nagyon aggódunk.

2020. aug. 29. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Azokat tudnám én is mondani amiket leírtál, vagy esetleg megcsípte valami, de annak lenne egyéb jele. Talán semmi különös, de ha ismétlődik, akkor kivizsgálás kell neki. Milyen fajta kutya?
2020. aug. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Remélem, jól van a picúr!❤🙁


Egy hasonlóra én is emlékszem, amikor a kölyök tacsink épp velem volt otthon. Aludt a fekhelyén és egyszer hirtelen felpattant és kifutott a konyhába...kb 10 éve történt, sajnos, nem mindenre emlékszem, de lehet, hogy vakkantott is egyet...én rossz álomra gyanakodtam.


De nem jó ilyen gyakorikerdesek oldalas posztokra hagyatkozni, az orvos a biztos.

2020. aug. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Vagy rémálma volt, vagy az utóbbi két helyzet.

Azért, ha ez ismétlődik, az epilepszia a sanszos.

Milyen fajta? Véletlenül nem vmi beltenyésztett kutyust fogtatok ki?

2020. aug. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Keverék kutyus, az állatmentők elmondása szerint Shih-tzu és labrador keverék. Körbenéztünk és nem találtunk bogarat, úgyhogy valószínűleg nem csípte meg semmi. Ha ismét előfordul, akkor megyünk vele azonnal az orvoshoz.
2020. aug. 29. 20:30
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Agaram tud néha úgy feküdni, hogy a lábát/farkát meghúzza.lehet, hogy ijesztőt álmodott.

De okozhatja neurológiai probléma is.

2020. aug. 30. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!