Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pisi gondokkal mit lehet...

Pisi gondokkal mit lehet kezdeni ?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Van egy 5 hónapos westie kan kutyám.

8 hetesen hozztunk el őt a tenyésztőtől,aki a pelusra szoktatta,már az első alkalommal a pelusra járt pisilni,nem volt vele gond.

Megkapta a 3 kötelező oltását és azóta járunk le vele sétálni,szobatiszta lett hamar.

Az utóbbi 2 hétben a kutya folyton bepisil össze vissza a padlóra,a pelust szétrágja,elvittük az állatorvoshoz megnézték,hogy van-e veseköve,de nincs

Adtunk le pisi mintát,rendben van, ma megyünk vérvételre.


Az állatorvos minden testi tünetet ki akar zárni,de szerintem inkább lelki gond lesz, szerinte figyelemzavaros a kutyus, mert amig munkában vagyunk 8 órán keresztül képes betartani a pisit és amire hazaérünk már odacsinál nekünk ez nem azt mutatja,hogy gond lenne,de természetesen végig vizsgálja


Kérdésem

1.hogy tudnánk erről a pisiről leszoktatni?


2.rászoljunk vagy inkább ne?

3.és ha igen akkor hogyan


4. Néztem pár cezar milenes műsort ahol legtöbbször nem is a kutyával van baj hanem inkább a gazdával


az elmúlt 2 hétben nem voltam túl jól lelkileg,a munkahelyemen öngyilkos lett egy ember, elég megrázó volt,mellette párommal se jövünk ki jól,de már rendeződött a napokban a dolog.

Kezdek jobban lenne, összeszedtem magam és mintha a kutyus is ritkábban pisilne be

A kutyára kihat az én lelki bajom lehet ettől?


Kinek volt hasonló tapasztalata

Légyszi segítsetek


2020. aug. 27. 06:02
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Lehetséges
7 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Kamaszodik. Most lesz ivarérett, ez az időszak megbolondítja őket. Túl lesz rajta, a lényeg, hogy ne hagyjátok neki, hogy most kialakuljon benne, hogy a lakásba jelölget, mert arról nehéz lesz leszoktatni.
2020. aug. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez nem jelölés

Rendes pisi

2020. aug. 27. 07:04
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
5 hós picu westie, munka utánig már nen tudja tartani, lehet hogy örül, elfelejtkezik és bepisil. Kapd fel amint hazaérsz vidd le.
2020. aug. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
B@szki, most mondom, higy kezd kialakulni. Majd jeloles lesz belole, most kell megfekezni. Atyauristen...neked is minek kutya...
2020. aug. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hazatérés után pisil egyből a padlóra

Többször megyünk sétára,felérünk pisi, 1 óra múlva pisi


Délután 15-22 kb 4x pisil a padlóra

2020. aug. 27. 08:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Amint hazaértek azonnal vigyétek le
2020. aug. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%

Egyrészt még kicsi,5 hónaposan belefér,hogy egy kutya bepisiljen. Miénk is hagyott foltokat 6 hósan,holott előtte már azt hittem szobatiszta lett.

A teljes szobatisztaság,baleset nélkül ilyenkor még ritka. Gondold át változott e valami az elmúlt 2 hétben.

Ha nem történt semmi akkor,lehet,hogy több vizet iszik. Esetleg megviseli az egyedüllét,vagy más miatt szorong. Én mindig rászóltam ilyenkor ha láttam,aztán gyorsan vittem is ki.

2020. aug. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm akik írtak
2020. aug. 27. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!