Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan szerezhetnék egy törpe...

Honnan szerezhetnék egy törpe schnauzer kiskutyát?

Figyelt kérdés
Minden vágyam egy ilyen kutyus. És fontos lenne, hogy só-bors színe legyen, a neme az nem fontos és előnyömre válna, ha nem kerülne tízezrekbe :D
2020. szept. 1. 17:39
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem fogadsz örökbe akkor?

Jaaa, mert Snaci-t szeretnél.


Azt viszont tenyesztotol tudsz venni.

Én 2000€-t fizettem a saját kutyámért. Nem, nem a zsebemből húztam elő. Spóroltam és dolgoztam az áráért.

2020. szept. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Vagy fogadj be, vagy fajtamentés, de ott is elkérnek jelképes pénzt.

A tenyésztőnél a szakértelmet fizeted meg, meg azt, hogy nem nyakra-főre legyártott kutyái vannak, silány minőségben(kivéve a papíros szaporítók).

Vagy befogadsz, vagy rászánod a pénzt, ilyen egyszerű. Amúgy is, hidd el, hogy a legkisebb költség a beszerzési ár lesz.


(Az én egyikem 100, a másikam 180 ezer ft volt, de nem értem, mit ad hozzá, vagy vesz el egyes véleményekhez.)

2020. szept. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!