Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az baj, ha összekentem a...

Az baj, ha összekentem a szomszéd kilincsét kutyaszarral?

Figyelt kérdés
Az utcát összeszaratja a kutyájával, és nem szedi össze, mint a normális gazdák. Meguntam és gyerekes bosszút álltam.
2020. szept. 2. 17:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
78%
Én megértem a jogos felháborodásodat. Bizonyos "emberszint" alatt tényleg meg kellene tiltani a kutyatartást.
2020. szept. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
34%

Egy bizonyos iq-szint alatt nem kéne az embert az utcára küldeni mert összekeni a szomszédja kilincsét SZARRAL!

Aki ilyet tesz jobb lenne ha elmegyógyintézetbe zárnák!

2020. szept. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
71%

EGY:

Elvileg ha jól tudom, törvény kötelez mindenkit, hogy a kutyapiszkot márpedig össze kell szednie a birtokosnak. Ha ott hagyja és rendőr bácsi meglátja, pénzbírsággal sújthatja.


KETTŐ:

Ennek így valóban semmi értelme nem volt, hogy bekented a kilincsét. Mert ha hagytál volna egy cetlit az ajtaján, hogy pl.: "és legközelebb is, ha kutyapiszokba lépek, mert te lusta vagy összeszedni, megint bekenem a kilincsed"

Olyan harmadik alkalom után szerintem megtanulná a leckét.

(Vagy elrejtőzne a bokorba és megvárná, hogy kileshesse, ki csinálta ezt a kilincsével és csúnyán elporonla téged)

2020. szept. 11. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!