Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kutyapiszok probléma. Mit...

Kutyapiszok probléma. Mit tegyek? Mi motivál egy ilyen embert?

Figyelt kérdés

A házunk előtti portát szépen összetakarítottam. 3 nap múlva ott figyelt egy hatalmas adag kutyakaka. Kiírtam egy papírt: "Tisztelt kutyatulajdonos! Kérem szedje össze a kutyasz..t! Köszönöm."

Ma reggel láttam, hogy a papír nincs a kerítésen, hanem a földön, jól látható rajta az írás... és egy hatalmas adag kutyakaka. Miért? Miért???!!!

Mi motivál egy ilyen embert? Mért nem alap, hogy összeszedi? Mit tennétek? (nem tudom melyik szomszéd, melyik kutya volt)



2016. szept. 15. 08:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hajnalban kifigyelném, melyik szomszéd, melyik kutya, és az összeszedett csomagot visszapostáznám neki egy szép beégető felirattal egyetemben. Hadd lássa mindenki, aki arra jár, mekkora suttyó.


Kedves X. Y.!


Ezt a kis csomagot a házam előtt veszítetted el. Egy nagyon szép kutyakaki van benne. Sajnos a házam előtt nem tudtam megfelelően előkelő helyet biztosítani a számára, takarítás közben folyton elveszne. Mivel nagyon becses portékának tűnik, visszaadom. Kérlek, helyezd el a saját lakásodban egy megfelelő helyre, például a nappali közepén, vagy a tévé tetején, esetleg a fürdőszoba polcán dísztárgyként. Ott biztonságban lenne, és boldogan, büszkén szemlélheted te magad is a csodálatos ebed végtermékét.

2016. szept. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló esetet egyszerűbben oldottam meg:

Kupac a ház előtt. Hétvégén kifigyel. Összeszed. Utánamegy: Elnézést kérek elvesztette.

(Eddig két kutya gazdájával bejött, bár az egyik meg akart győzni, hogy sem magyarul sem angolul nem tud...)

2016. szept. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy nádkerítésünk van és nem látni ki az utcafrontra.Így eléggé nehéz meglátni, ki a kutya/tulaj.
2016. szept. 15. 12:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Fénykép (papirkép) amelyiken a kutya és a gazdi is felismerhetö. Felirat: Ez a mi emlékmüvünk. Kis pálcával beleszurva a kupacba.
2016. szept. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!