Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egermerget ehetett a kutyám,...

Egermerget ehetett a kutyám, mi a teendo?

Figyelt kérdés
sziasztok, valahogy bejutott a hazba egy eger, raktunk fel a polcra ilyen tasakos merget, ez kb 3 napja volt, ma viszont a 9 honapos csivava kutyam az egermereg tasakkal jött oda hozzam ami szet volt tepve de a mereg nem volt benne (ilyen zseles cucc). nemtudom hogy o ette e meg vagy az eger es valahogy lekerult a tasak amit a kutyam megtalalt, de nagyon aggodom miatta. en felakartam hivni az orvost de a szuleim nem engedték, annyit mondtak ha valami valtozas lesz pl nem annyira mozog vagy nem eszik akkor hivunk orvost, en meg suliba jarok, sajat keresetem nincsen, es semmit nemtudok tenni. ha tényleg evett a meregbol mennyi idon belul észlelhető tunet a kutyan?
2020. szept. 3. 01:53
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
45%
Orvoshoz azért sem viszed el, na majd ha ti lesztek betegek, titeket se lát orvos biztosan.
2020. szept. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
62%
Sok ilyen szívtelen szülő van, aki gonosz meg felelőtlen az állatokkal. Osztálytársamnak a szülei adtak neki születésnapjára egy nyuszit, hogy csak az övé lehet, imádta, aztán egyszer ebédkor röhögve közölték vele, hogy a saját nyulát eszi. Mikor kiborult, megverték.
2020. szept. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
77%
egy iskolás hogy vigyen magával orvoshoz egy kutyát? Az nemcsak annyi hogy felteszed buszra aztán kész. Jogsija meg nincs.
2020. szept. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
56%
Én iskoláskoromban egyedül gyalog el tudtam vinni a kutyánkat állatorvoshoz, a zsebpénzemből fizettem.
2020. szept. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
67%
De suliidő van!
2020. szept. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
46%
Mivel az én szüleim is sajnálták rá a pénzt meg a fáradozást.
2020. szept. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
79%
Amúgy ha annyira rosszul van , és nincs a közelben orvos akkor hogy? 20km-t fog sétálni?
2020. szept. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
35%
Meg kifogás, minden mennyiségben.
2020. szept. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
49%
Értem én, nem számít az eb.
2020. szept. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
42%
Szerinted a kérdező kap zsebpénzt?
2020. szept. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!