Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyával Hortobágy?

Kutyával Hortobágy?

Figyelt kérdés

Holnap mennénk Hortobágyra és vinnénk a kutyát is, lehet ilyet? Ha igen, akkor melyik részeken érdemes menni?


Esetleg valami kirándulós helyet tudtok Debrecen környéken kutyával? Köszi



2020. szept. 5. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pórázon viheted de ne engedd el mert ha vannak kint állatok odamenne
2020. szept. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%
A Hortobágyot azt ne úgy képzeld el, hogy ha bárhová köpsz egyet, az feltétlenül egy birkát vagy tehenet talál el. Helyenként vannak állatok, de csak pár legelésző állatcsoportot találsz az egész pusztában, bármerre mész. És mivel a Hortobágy az sík, tehát messzire ellátni, ezért az állatokat is messziről észreveszed, és a kutyával egyszerűen nem arra mész.
2020. szept. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pórázon gondoltam, természetesen :) csak úgy értettem, hogy nincs-e tiltva vagy ilyesmi
2020. szept. 5. 21:28
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A Mátai ménest érdemes megnézni, nagyon szép. Mi kutyával voltunk és nem szóltak.
2020. szept. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!