Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért rágja magát és vakarózik...

Miért rágja magát és vakarózik egyfolytába a kutyám?

Figyelt kérdés
Nem bolhás és nincs bűzmirigy problémája
2010. aug. 6. 09:33
 1/8 A kérdező kommentje:
NEM BOLHÁS
2010. aug. 6. 09:37
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerinted? Te mitől szoktál vakaródzni? Gondolom a csípésektől... Vegyél bolhasampont, drágább nyakörvet (Én 700ft-ért vettem nyakörvet, szegény még jobban szenvedett.)
2010. aug. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Honnan tudod? Megnézted a szőrét?
2010. aug. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ha meg fürdet bolha írtóval úgyan úgy rágja magát és ige meg néztem nem bolhás
2010. aug. 6. 09:43
 5/8 Bozsikrisz ***** válasza:

Allergia is lehet! Nagyon sok kutya allergiás a parlagfűre sajnos. Vagy lehet csirkehús allergia is! Szintén sok kutya szenved tőle.

Nem tudom, hogy kutyáknál milyen allergia vizsgálat létezik, de érdemes lenne utána nézned.


Egyébként milyen bolhaírtóval fürdetted? Többségük annyit ér, mint halottnak a csók. Bár ha azt mondod, hogy átnézted, és nem láttál, én elhiszem:)

2010. aug. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mivel nem bolhás, valamilyen allergia lehet, vidd el orvoshoz. Jobb esetben lehet, hogy viszket a bőre a sok portól ilyenkor egy fürdetés is megteszi
2010. aug. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
AZ tény hogy alergiás a bolhára de egy szerüen egyfolytába vakarotik és rágja magát ha rájön 2 éves roti am és a doki adta a sampont vmi büdös vegysszer lehete de élvezte a kutya
2010. aug. 6. 16:57
 8/8 f.krisztián válasza:
mit lehet csinálni,ha a kutyám belélegzési allergiátol szenved?rágja,vakarja magát.lakásban tartom(ez nagy probléma a pollenek miatt).vagy gomba spóra vagy por atka lehet.valami megoldás?ne teszt mert az 80 ezer ft.
2011. máj. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!