Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Idős kutya ivartalanítása?

Idős kutya ivartalanítása?

Figyelt kérdés
Milyen teszteket csináltatnátok egy idősebb kutya ivartalanítása előtt? 9 éves nagytestű. Budapesten kit ajánlotok?

2020. szept. 8. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Budapesten ajánlom a Budatétényi állatklinikát. Nagyon óvatosak, minden szükséges labort megcsinálnak a műtét előtt, utána pedig megfigyelésre bent is tartják, és csak tökéletesen éber kutyust adnak haza. 13 éves daganatos kutyámat rájuk bíztam, azóta is él év virul, életvidám kutya. Féltem nagyon, rengeteget olvastam utána, és abszolút elégedett voltam. Főleg az altatás technikája miatt is választottam őket( gázzal altatnak, ugyanúgy mint az embereknél, így sokkal jobban adagolható), és minden rendelkezésre áll, hogy biztonságban legyen.


Emellett az áraik sincsenek elszállva, meg is lepődtem.

2020. szept. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
Milyen fajta kutyád van? Lehet hogy 9 éves már nagyon öregnek számít nála és nem biztos, hogy megéri kockáztatni.
2020. szept. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy szuka vagy kan...
2020. szept. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljes vérkép, és szívultrahang.
2020. szept. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!