Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A boxert télen lakásba kell...

A boxert télen lakásba kell tartani?

Figyelt kérdés
Van kutyaháza, de nem megy bele. Mindig a teraszon van. Félek, hogyha télen -10 fokba meg fog fagyni. Behozzuk a házba, vagy esetleg (lehet hogy hülyén hangzik) adjunk rá valamilyen kis kabátot?
2010. aug. 6. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:
volt már iylen kérdés aho lnagyon megoszlottak a vélemények. Ruhát ne aggass rá! Ha nagyon fázik bemegy a kutyaházába. Teheted a teraszra is a kutyaházat és meleg pokrócot és rongyokat tegyél bele. Természetesen ha van lehetőséged fűtött helységet biztosítani neki akkor oda is beengedheted. értem ez alatt: garázs,kamra vagy előszoba. De nagyon ügyelj arra, ha házba engeded be akkor ne végezze ott el a dolgát és ne szokja meg hogy bejárhat mert akkor egséz évben bennt akar lenni.
2010. aug. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Matyi87 ***** válasza:
Nekem kettő van és nem szeretik a hideget, főleg a szuka, neki látványosan rövidebb is a szőre. Egy dolgot ne csinálj semmiképpen sem váltogasd a helyét télen, szóval ne legyen kicsit bent, kicsit kint. Nekünk így nagyon megfáztak. Viszont a ruha nem butaság, csak nekem kettő van és letépik egymásról:) de szerintem egy jól szigetelt ól, kicsit több táp megteszi a hatását.
2010. aug. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ez számomra is aktuális kérdés! Nálunk általában bennt van, mikor otthon vagyunk, de télen nem tudom, hogy fogja bírni a kinnt létet. Ráadásul nekünk a munkabeosztásunk sem tökéletes,mert 2 műszakban járunk.
2010. aug. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!