Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Felnőtt (angol cocker spániele...

Felnőtt (angol cocker spánieleket) 2 kutyát szeretnék lakásba tartani és szobatisztaságra nevelni hogyan kezdjek hozzá? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
kertben vannak de lakásban fogom "hamarosan tartani" ha a szüleim megengedik.
2010. nov. 6. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Te vagy az aki a másik 2 Angol cocker spánielel kapcsolatos kérdést írtad? sztem inkább csak akkor érdeklődj ha a szüleid megengedték a dolgot mert nagyon rossz lesz ha esetleg nem engedik meg te meg nagyon bele éled magad

Bocs az OFF ért


Sztem nem egyből bent alvás ilyenek csak fokozatosan szoktasd be őket

2010. nov. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát igazad lehet...:) de azért meghallgatnám a tanácsokat:D
2010. nov. 6. 16:28
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért nem írnak mert gondolom tudják h már feltettél pár kérdést ! és válaszoltak rá mindre azért nem válaszolnak egyéb 1. vok!


DRUKKOLOK H MEGENGEDJÉK

2010. nov. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

pedig nem ugyan azokat a kérdéseket tettem fel:D de hát majd csak valaki ír még!


hát köszi ÉN IS REMÉLEM! és mindenképp írok ha megengedik vagy sem.(:

2010. nov. 6. 17:03
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem úgy kezdd el, hogy először csak picit vannak bent, aztán többet, aztán többet, és mindig figyelj, hogy időben engedd ki őket. Amíg bent vannak figyeld őket, és ha valamelyik pisilni akar, szólj rá, hogy nem szabad, majd nyisd ki neki az ajtót azonnal, és ha kint pisil dícsérd meg.
2010. nov. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
megfogadom a tanácsot köszi.^^
2010. nov. 6. 17:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Felnőtt,kutyáknál nem lesz könnyű dolgod,de amennyiszer csak tudod vidd le majd őket,és ha lent végzik a dolgukat akkor dicsérd meg ,esetleg vigyél jutalom falatot is. A lakásban pedig célszerű ilyenkor felszedni a legtöbb szőnyeget,és valamilyen almot lerakni sürgős esetekre.Sok sikert.
2010. nov. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm!:D
2010. nov. 7. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!