Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit ehet egy lassan három...

Mit ehet egy lassan három hónapos németjuhász kiskutya? OLVASD EL LENT IS :)

Figyelt kérdés

Már lassan 1 hónapja itt van nálam az említett kutyus, herceg. Az első két hétben nem volt gond az evéssel, viszont már több mint két és fél hete nem eszi meg a tápot. Próbáltam Brit, és Pedigree márkát, viszont egyiket sem hajlandó megenni. Nagy elkeseredettségemben (ugyanis rohamosan fogy) kenyeret és vizet meg tápot kevertem össze, pedigree junior táp, de csak a kenyeret eszi meg, a többit otthagyja. Minden tápnál az első 1-2 napon jól eszik, aztán inkább étlen halna, minthogy megegye. Tanácstalan vagyok. Voltunk már orvosnál, és kigyógyult egy vérhas vírusból, viszont azóta is megy a gyomra (nem nyálkás vagy véres), viszont étvágya van, naponta kétszer etetem az említett kevert étellel, viszont még mindig ugyanaz. Tudnátok tanácsot adni?

KÉRLEK NE SZÓLJATOK BE, A MÁSIK KÉT KUTYUSOMNÁL SOSEM FORDULT ILYEN ELŐ!



2020. szept. 10. 16:00
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Sajnos a barf életmód nem megoldható, nem tudom, kinek mennyire jött ez így le, viszont még nem vagyok felnőtt, és a szüleimmel élek. Hétfőn megyünk tápot venni neki, egy drágábbik fajtát, addig is még kihúzzuk, az olcsóbb, viszont húsos táppal :)) Köszönöm ezt a rengeteg tanácsot!
2020. szept. 12. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!