Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hallottatok a Vonaházi Németju...

Hallottatok a Vonaházi Németjuhász kutyakennelről, tenyésztő: Vona Lajos? Németjuhász kiskutya vásárlás előtt állunk, de előbb szeretnék informálódni erről a helyről! Köszönöm előre is!

Figyelt kérdés

#németjuhász #Cegléd #Vonaházi Németjuhász kutyakennel #Vona Lajos #németjuhász kiskutya #németjuhász vásárlás
2020. jún. 23. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Itt is volt nem egy kérdés róla, ahol beteg, sérült kutyákat adott el:

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__7835181-hol-..

2020. jún. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Nincs ilyen kennel, ő egy szaporító. Itt találsz pl. tenyésztőket: [link]
2020. jún. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Pont most olvastam egy posztot a FB-n a Nemetjuhasz kedvelok klubja csoportban ami ismet egy parvos kolyokrol szol a Vonahazi “kennelbol”.

Az en kutyam Nyirgyhazarol a Von Schnitzer kennelbol szarmazik! Mar elmult 2 eves es gyonyoru egeszseges es nagyon jo mentalitasu kutya! Oket csak ajanlani tudom! Sok sikert!

2020. jún. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Régi kérdés,de leírom. A mi németjuhászunk is onnan való,imádjuk,de a németjuhászhoz nem sok köze van. Én sem keresgéltem,elhittem,hogy valódi tenyésztő. Kiskutyákat nem mutatta meg,odahozta,ez van,vigyétek... Elhoztuk,mert ennek ellenére is belezúgtam az édes kis fejébe. Törzskönyvet plusz 10ezerért adott volna.
2020. dec. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Saját tapasztalataim pár szóban.Eleve giardiásan hoztam el, amiről természetesen hallgatott. Belépéskor vastagon éreztük levegőben a fertőtlenítőszagot, ezzel már küzdhetett. Sajnos az állatorvos ezt nagyon sokára diagnosztizálta és a gyomra a mai napig helyre sem jött (3 éves). Többet kellett fizetni, hogy kan. Ivartalanítatni kellett mert kiderült rejtett herés (örökletes betegségei egyike) ezek később elrákosodhatnak. Látszanak a diszplázia kezdeti tünetei. A fogazata sajnos olyan rosszak, hogy a csontot (ha kap) csak nyamjogja. Kétévesen valószínűsíthető egy örökletes vesebetegség kis híján elvitte, ami bármikor visszatérhet.
2021. jún. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Jay2 válasza:
Nekem a legjobb kutyám tőle van! És lesz egy másik is! Szerintem a legjobb!
2023. aug. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!