Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Home office - a kutyátok...

Home office - a kutyátok mennyire hagyta?

Figyelt kérdés
Azok, akik a vírushelyzet miatt kényszerültek home office-ba, hogyan tudtak dolgozni a házi kedvenc mellett? Hagyott békén, vagy elvárta, hogy többet foglalkozz vele, nehéz volt így dolgozni ?

2020. szept. 11. 04:53
A kérdező szavazást indított:
Rémálom volt - a kutya nem értette, miért nem vele foglalkozok
Úgy ahogy elment, de pl. a kutya sokszor bemászott a videokonferenciába...
Kutyát kiküldtem az udvarra, igy könnyebben kezeltem.
Nehezen, de megoldottuk, kisebb fennakadásokkal.
Nehéz volt, nem elég hogy a kutya, még a család is otthon volt...
Tudtam a kutya mellett otthon dolgozni.
Nem lehetett rendesen dolgozni a kutya mellett
A munka rovására ment az otthonlét, jó hogy nem szóltak miatta
Egyéb, éspedig:
40 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%

Miért zavart volna? Rendesen neveltem, napközben szépen elfekszik és szundikál sétáig. Akkor jól lefárasztom és ennyi


Annyi aktivitása van, hogy más helyre fekszik. Még tönkre tenni se tett tönkre soha semmit

2020. szept. 11. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%

Ha a kutyád zavart home office munkavégzésed közben, azt jelenti, ő a főnök a lakásban.

Miért az ő lakásából akarsz távmunkát végezni?

2020. szept. 11. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%

A kutyáim tudják, hogy a hálóban ők csak fekhetnek és alhatnak, így a reggeli sétás-játszós fárasztás után mind a 3 itt feküdt a székem körül.

Kicsit nehéz így felállni, nehogy rájuktoljam a széket/én lépjek rájuk, de ezt még nem nevezném problémának :)


A szituáció nem volt teljesen ismeretlen számukra, csak eddig néha esténként tapasztalhatták meg, most pedig minden délelőtt.

2020. szept. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%

Nálunk húgom van home office-ban kutya mellett, de volt, hogy a kutyusa nálam volt, ha ő mondjuk elutazott. Én is home office-os vagyok. Semmi sem történt. Megvolt a kiadós reggeli séta, aztán a reggeli és a kutyus elfeküdt. Néha azért jött kissé nyüszizni. Ilyenkor játszottunk egy kicsit (nagyjából tíz percig), vagy megbabáztam, és kész. Már felnőtt kutya, nem igényel annyi játékot, mint gyerekkorában. De mindig abban a szobában volt, ahol én is. Nem szeret egyedül lenni.


Húgomnál volt, hogy videókonferencia alatt ott ült az ölében, de ebből nem volt semmi gond. Főleg azért nem, mert a munkatársai többségénél is ez volt. Plusz volt, ahol kisgyerek ült anyuci ölében videókonferencia alatt. Senki sem csinált belőle ügyet, főleg mert nem magyar cég, a dolgzók meg a világban mindenfelé élnek az USA-tól kezdve Új-Zélandig.

2020. szept. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Most is itt fekszik és alszik mellettem :)
2020. szept. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
22%
Jó akkor írjon olyan is akinek gondja volt belőle , vagy nem ennyire engedéleny a kutyája.
2020. szept. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
Őszintén? Nem kérdeztem meg a kutya vèleményét. Dolgoztam, majd amikor játékra hívtam, akkor jött. Ennyi. Èn mondom meg, mikor mit csinàlunk, nem pedig a kutya.
2020. szept. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
ÉS még a kerités is kolbászból van .
2020. szept. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
Kicsuktam a kennelbe. Én vagyok a főnök, nem ő.
2020. szept. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%

En mindig is itthon dolgoztam/dolgozom … soha fel sem merult, hogy a kutyam zavarna valamiben. Teljesen jol felfogja, hogy hiaba vagyunk 0-24ben egyutt nem mindig o a foszereplo. Sosem zavar semmiben, meg kajalas kozben sem pofatlankodik oda.


Most jutott eszembe: furdes kozben neha odajon es beleiszik a furdovizbe :)

2020. szept. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!